سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

مجموعه پوستر «همه پول‌های جهان»+عکس

پوستر فیلم همه پول‌های جهان

سینماپرس: پوسترهای فیلم سینمایی «همه پول‌های جهان» در حالی منتشر شدند که در بین آنها تصویر «کریستوفر پلامر» بازیگر جایگزین کوین اسپیسی نیز به چشم می خورد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی "همه پول‌های جهان" به کارگردانی "ریدلی اسکات" و تهیه کنندگی کلمبیا پیکچرز و دو کمپانی دیگر ساخته می شود.

طی هفته جاری نام "کریستوفر پلامر" سر زبانها افتاده و دلیل اصلی آن نقشی است که به جای کوین اسپیسی در فیلم "همه پول‌های جهان" ایفا خواهد کرد.

فیلم سینمایی "همه پولهای جهان" نام پروژه تازه ریدلی اسکات در حالی کلید خورد که وی پروژه عظیم "قتل در قطار سریع‌السیر شرق" را نیز در برنامه کاری خود می‌بیند.

 
در این اثر "ریدلی اسکات" کارگردان مطرح و صاحب نام سینمای هالیوود برای نخستین بار با "کوین اسپیسی" بازیگر سریال "خانه پوشالی" همکاری می‌کند.

این فیلم داستان یکی از دسته‌های نظامی ایتالیا بعد از جنگ جهانی را روایت می‌کند نقشه یک سرقت عظیم را می‌کشند. تاکنون علاوه بر "کوین اسپیسی" بازی بازیگرانی همچون "مارک ولبرگ" بازیگر فیلم ترنسفورمز ۴ و ۵، همچنین میشل ویلیامز در این اثر قطعی شده است.


"دیوید اسکارپا" فیلمنامه‌نویس هالیوود که فیلمنامه‌ای همچون "کلوئوپاترا" را در کارنامه دارد، نگارش این اثر را بر عهده داشته است. هنوز در خصوص تاریخ اکران این فیلم توضیحی داده نشده اما به احتمال فراوان زمستان ۲۰۱۷ مراحل تولید آن آغاز می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.