چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

گپ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با ما؛

گلایه «سعید پیردوست» از بی توجهی به هنرمندان قدیمی/ «مدیری» هم دیگر به من توجهی نمی‌کند!

سعید پیردوست

سینماپرس: سعید پیردوست بازیگر سینما و تلویزیون از بی توجهی به هنرمندانی چون خود و همکاران هم سن و سالش گلایه کرد و گفت: انگار دیگر جای چندانی برای حضور پیشکسوتان در این عرصه ها وجود ندارد.

بازیگر فیلم سینمایی «سربازهای جمعه» در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: ما در حال حاضر مشکلات زیادی را در جامعه هنری مان داریم؛ از شرایط بسیار بد دستمزدها گرفته تا فیلمنامه های به شدت ضعیف و سردستی، همگی آسیب های جدی را به آثار تولید شده در سینما و تلویزیون وارد ساخته اند؛ جدا از این ها شرایطی در سینمای ما به وجود آمده که فیلمسازان ترجیح می دهند از جوان ترها برای حضور در فیلم ها استفاده کنند.

وی در همین رابطه افزود: طی سال های گذشته ما به کرات شاهد بوده ایم که در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی نقش های افراد پیر را جوانان بازی کرده اند؛ این در حالی است که ما در سینمای کشورمان بازیگران پیشکسوت خوب کم نداریم که بتوانند در نقش افراد سالمند بازی کنند.

پیردوست سپس با تأکید بر اینکه به مدیوم سینما بسیار بیشتر از تلویزیون علاقه دارد اظهار داشت: من بازیگر سینما هستم و با فیلم هایی همچون «خاک»، «گوزن ها» و «غزل» بازی خود را در سینما شروع کردم و همیشه هم نقش های خوبی به من پیشنهاد شده است اما طی این سالها به واسطه پیشنهاد آقای مدیری پای من به تلویزیون باز شد.

بازیگر سریال تلویزیونی «شب های برره» ادامه داد: متأسفانه شرایط امروز جامعه به گونه ای شده که دیگر آقای مهران مدیری هم به من توجهی ندارد و مرا قابل برای حضور در آثارش نمی داند؛ این در حالی است که من پیش از این حضور خوبی را در آثار ایشان داشتم و به اذعان مخاطبان یکی از عناصر کلیدی برای رونق این آثار بودم.

این بازیگر پیشکسوت سینما در بخش دیگری از این گفتگو از آماده پخش بودن ۳ تله فیلم با بازی خود خبر داد و اظهار داشت: به تازگی بازی در تله فیلم «شهر هزار رنگ» به کارگردانی جواد مزدآبادی را به پایان رسانده ام و مدتی قبل نیز در در دو تله فیلم «زندگی در دست تعمیر» به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی و «بدهکاران به بهشت نمی روند» به کارگردانی بهمن گودرزی بازی کردم که تمامی این آثار به زودی از تلویزیون پخش می شوند.

بازیگر فیلم سینمایی «رستگاری در هشت و بیست دقیقه» در خاتمه این گفتگو افزود: تمامی این آثار فیلمنامه های خوبی داشتند و از طنز موقعیت و ارزشمندی بهره می برند و به همین دلیل امیدوارم که این آثار مورد توجه مخاطبان واقع شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.