دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

پیروی از الگوی «فاشیسم» در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر؛

طباطبایی نژاد: شرط اکران آثار در جشنواره فیلم فجر امسال صرفا کاندید شدن در یک بخش است/بخش جنبی وجود ندارد!

محمدمهدی طباطبایی نژاد در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

سینماپرس: دبیر جشنواره فیلم فجر گفت: تاکنون ۶۲ فیلم دارای شرایط حضور در جشنواره فیلم فجر بوده اند، از میان این تعداد آثار تاکنون ۵۶ فیلم از سوی داوران جشنواره دیده شده است.

به گزارش سینماپرس، سید محمد مهدی طباطبایی نژاد در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین وضعیت برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گفت: در حال حاضر تمامی برنامه ریزی‌ها جهت برگزاری این دوره از جشنواره فیلم فجر انجام شده و به امید خدا طی چند روز آینده درباره شیوه نهایی این جشنواره تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره تخصیص برج میلاد و پردیس ملت به عنوان سینمای اهالی رسانه اذعان کرد: حضور «برج میلاد تهران» و پردیس سینمایی ملت به عنوان میزبانان اهالی رسانه و همچنین هنرمندان قطعی است، اما در قبال برگزاری اکران‌های مردمی هنوز تصمیم صد در صد گرفته نشده است، نتیجه این تصمیمات تا پایان هفته جاری به احتمال فراوان اعلام خواهد شد.  

دبیر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر درباره تعداد آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر امسال اضافه کرد: تاکنون ۶۲ فیلم دارای شرایط حضور در جشنواره فیلم فجر بوده اند، از میان این تعداد آثار تاکنون ۵۶ فیلم از سوی داوران جشنواره دیده شده است.  

وی در همین رابطه ادامه داد: شرایط به این صورت است که هر کدام از این آثار در یک یا چند بخش نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شوند در این دوره از جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهند آمد. شرط اکران آثار در جشنواره فیلم فجر امسال صرفا کاندید شدن در یک بخش است، در غیر این صورت بخش جنبی برای آثاری که نامزد سیمرغ بلورین نشده اند وجود ندارد.  

دبیر جشنواره فیلم فجر درباره شرایط اکران آثار اضافه کرد: ما در نهایت طی یک روز می‌توانیم دو فیلم اکران کنیم، این دو فیلم هم باید قبل از ساعت ۲۰ اکران شوند، در حال حاضر سانس‌های اصلی اکران طی روز مشخص شده که طی سه روز آینده اعلام رسمی خواهد شد.   

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.