یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

ام نایت شیالامان؛

کارگردان «شکافته» از فیلم جدیدش رونمایی کرد

ام نایت شیامالان

سینماپرس: ام نایت شیامالان پوستر و عنوان فیلم سینمایی جدیدش را مشخص کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، ام نایت شیالامان به تازگی از عنوان و پوستر فیلم جدیدش رونمایی کرد. او با اعلام نام فیلم جدیدش گفت: اکنون که اولین سکانس فیلم جدیدم را ضبط می‌کنم یک معجزه است. این فیلم «پیری» نام دارد. او همچنین تصویری از خودش که ماسک زده و یک کلاکت در دست دارد، منتشر کرد.

علاوه بر این، او اولین پوستر رسمی فیلمش را هم منتشر کرد که تصویری سیاه و سفید است و چیزی شبیه ساعت شنی را به تصویر کشیده است. اگرچه در این پوستر به جای شن، به نظر می‌رسد جسد انسان‌ها در حال افتادن است. روی پوستر این فیلم نیز نوشته شده «تن‌ها مسئله، زمان است.»

چیز زیادی از پروژه جدید شیامالان مشخص نیست به جز اینکه تعدادی از بازیگران آن قبلا مشخص شده اند. ورایتی سابقا گزارش داده بود که الیزا اسکانلن، توماسین مکنزی، آرون پیری، الکس وولف و ویکی کریپس در این فیلم راز آلود بازی خواهند کرد. در ماه ژوئن و مدتی بعد از آن هم ددلاین گزارش داد که چندین بازیگر دیگر به این فیلم سینمایی اضافه شده اند.

شیامالان علاوه بر کارگردانی، نویسنده و تهیه کننده این پروژه نیز خواهد بود. دیگر تهیه کنندگان این فیلم آشوین راجان و مارک بینستاک هستند و استیون اشنایدر هم تهیه کننده اجرایی آن است.

فیلم سینمایی «شیشه» محصول سال ۲۰۱۹، آخرین اثر شیامالان که دنباله‌ای بر دیگر فیلم او به نام «شکافته» در سال ۲۰۱۷ است، ۲۴۷ میلیون دلار در گیشه فروخت. هر دوی این فیلم‌های ابرقهرمانی نیز دنباله فیلم «آسیب ناپذیر» محصول سال ۲۰۰۰ هستند.

در فیلم سینمایی «شیشه» ستارگانی مثل بروس ویلیس، جیمز مک اووی و ساموئل جکسون به نقش آفرینی می‌پرداختند.

فیلم سینمایی «پیری» در ژوئیه سال ۲۰۲۱ راهی سینماها می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.