سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

شبکه دو سیما؛

سخنگوی وزارت بهداشت به «در انتهای الوند» می رود

در انتهای الوند

سینماپرس: سیما سادات لاری؛ سخنگوی وزارت بهداشت چهارشنبه ۱۵ مرداد مهمان برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» می‌شود.

به گزارش سینماپرس، برنامه «در انتهای الوند» صبح چهارشنبه حوالی ساعت ۷:۳۰ در بخش‌های متعدد و همراه با نکات ویژه خبری و مهمانان مختلف روانه آنتن می‌شود.
 این برنامه علاوه بر میزبانی از دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت  و گفتگو با وی درباره شرایط ویژه همه گیری کوید ۱۹ در کشور با حمید رضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، به مناسبت روز جهاد دانشگاهی صحبت خواهد کرد.

  همچنین مسعود مردانی دشتی فوق تخصص بیماری های عفونی و عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا به گفتگو با مجری برنامه می پردازد.

برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» مجله‌ای تصویری با آیتم‌های بسیار متنوع است که می‌کوشد در مسیر افزایش شور و انگیزه و در راستای افزایش روحیه امید در مخاطبانش گام بردارد.
 این برنامه ضمن تمرکز بر گفتگوهای متنوع و دعوت از صاحبنظران حوزه‌های گوناگون، تلاش کرده با ضرباهنگی مناسب آیتم‌هایی جذاب را به نمایش بگذارد. مخاطبان «در انتهای الوند» هر روز صبح در جریان مهمترین اخبار فرهنگی‌-هنری روز قرار می‌گیرند و شاهد مرور و بررسی داغ‌ترین خبرهای ورزشی هستند. تولید برنامه‌های آموزشی در قالب ویدیوهای کوتاه یک تا دو دقیقه‌ای با موضوعاتی چون نویسندگی، عکاسی، خوشنویسی، آشپزی، حقوقی، باغبانی، فناوری و ... از جمله دیگر بخش‌های دیدنی این برنامه به شمار می‌روند.
«در انتهای الوند» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.