شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸

به کارگردانی «یزدان فتوحی»؛

تصویربرداری «میانبر» به پایان رسید

سریال «میانبر»

سینماپرس: کارگردان سریال «میانبر» گفت: نوع کمدی، استفاده از اتفاق‌ها و سوژه‌های به روز و همه تجربه هایی که از قدیم داشتم در میانبر کمک‌مان کرد تا بتوانیم جذابیتی را در قصه این سریال ایجاد کنیم.

به گزارش سینماپرس، «یزدان فتوحی» کارگردان سریال «میانبر» در گفت‌وگو با فارس، درباره این سریال گفت: مدتی است که تصویربرداری فصل دو سریال میانبر به پایان رسیده است و سریال در ۶۴ قسمت تمام شد.

وی با اشاره به بازخوردهای مخاطبان نیز بیان داشت: با اینکه سریال ما از شبکه پنج پخش شد و باکس سریال سازی این شبکه به تازگی راه افتاده است و بیننده های کمی دارد، اما باز از میزان مخاطبانمان راضی بودیم و بازخوردهای خوبی در این مدت گرفتیم.

نویسنده و بازیگر سریال «خنده بازار» ادامه داد: نوع کمدی، استفاده از اتفاق ها و سوژه های به روز و همه تجربه هایی که از قدیم داشتم در میانبر کمکمان کرد تا بتوانیم جذابیتی را در قصه این سریال ایجاد کنیم.

وی افزود: از طرفی اینکه سوژه هایمان به روز بود و قرنطینه خانگی مردم باعث شد تا فرصت بیشتری برای تماشای تلویزیون داشته باشند.

به گزارش فارس، غلامرضا نیکخواه، محمود جعفری، کمند امیر سلیمانی، شهین تسلیمی، سیاوش چراغی پور، آرش نوذری، مهران رجبی، اشکان اشتیاق، امیر نوری، بهراد خرازی، مرضیه صدرایی، حمید نیک نبرد، سالار کریمخانی، فاطمه مرتاضی، جابر وثوق، وحید اسمی خانی، وحید چنانی، مرتضی علی آبادی، حنانه احدی، ترگل جعفری، ریحانه سرلک، شاهکار صالحیان از بازیگران این سریال هستند.

طراح سریال حمید برزگر است و نیما حسن نیا، پیمان جزینی، شاهرخ باقری نژاد، داریوش رعیت، داود روستا و سیاوش چراغی نیا تیم نویسندگان «میان بر» هستند که به سرپرستی یزدان فتوحی هدایت می‌شود.

این سریال به مشکلات و معضلات یک ساختمان و هیئت مدیره آن می پردازد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.