سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰

تهیه کننده «کشتارگاه»:

اکران آنلاین برای سینمای خصوصی ایده‌آل است

جواد نوروزبیگی در نشست رسانه ای فیلم سینمایی «سلام بمبئی»

سینماپرس: تهیه‌کننده دو فیلم حاضر در سامانه اکران آنلاین گفت: من با چنین ایده‌ای برای نمایش فیلم‌های سینمایی موافقم و حتی اگر بتوانم دیگر آثارم را نیز روانه این نوع از اکران می‌کنم.

به گزارش سینماپرس، همزمان با ادامه تعطیلی سینماها در پی حساسیت‌های ناشی از شیوع کرونا، همچنان استقبال از طرح‌هایی مثل سینمای آنلاین را شاهد هستیم.

طرحی که با اعلام رسمی «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا جدیتی دوچندان به خود گرفت و بعدتر فیلم‌های دیگری وارد این فضای نمایش شدند و قرار است آثار سینمایی دیگری هم در این طرح به اکران درآیند.

جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده سینما که اخیرا پروژه مشترک «مهمانخانه ماه نو» را به شکل اینترنتی عرضه کرده است از چهارشنبه این هفته نیز دیگر فیلم خود با عنوان «کشتارگاه» را در سینمای آنلاین توزیع می‌کند.

وی درباره این نوع نمایش و  عرضه این دو فیلم به آنا گفت: من موافق اکران آنلاین هستم و حتی اگر با توزیع همزمان دو فیلمم یعنی «مهمانخانه ماه نو» و «کشتارگاه» به اصطلاح ریسک کرده باشم، باز هم عیبی ندارد.

مهمانخانه ماه نو

وی افزود: فیلم جدیدم را از فردا، هفتم خرداد وارد سینمای آنلاین می‌کنم و حتی اگر بتوانم بقیه را هم به سامانه‌های پخش اینترنتی می‌فرستم.

این تهیه‌کننده در واکنش به ادعای برخی که چنین اکرانی را مناسب فیلم‌های دولتی می‌دانند، اذعان کرد: من معتقدم این طرح می‌تواند محلی برای اکران و سوددهی همه جور فیلمی باشد و برای بخش خصوصی هم مناسب است.

نوروزبیگی همچنین گفت: خدا را شکر می‌کنم که اتفاقا این دو اثرم در سینمای بخش خصوصی تولید شده و در اختیار علاقه‌مندان به فیلم قرار خواهد گرفت.

کشتارگاه

گفتنی است فیلم «مهمانخانه ماه نو» به کارگردانی تاکفومی تسوتسویی از ۳۱ اردیبهشت نمایش خود را در سامانه‌های VOD شروع کرده است. این فیلم خانوادگی و اجتماعی در سال ۱۳۹۷ ساخته شده و محصول کشور ایران و ژاپن محسوب می‌شود. مهناز افشار، ماساتوشی ناگاسه، آیاکو کوبایاشی، لاله مرزبان، نسیم ادبی، مریم بوبانی و علی شادمان بازیگران آن هستند.

«کشتارگاه» نیز ساخته عباس امینی است که در جشنواره فجر ۹۸ رونمایی شده بود و بازیگرانی همچون مانی حقیقی،   امیرحسین فتحی،   باران کوثری،   حسن پورشیرازی و  حامد علیپور در آن ایفای نقش کرده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.