شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

به کارگردانی فرزین نوبرانی؛

فیلم کوتاه «این قانون ِگروهِ» در جشنواره آنلاین

فیلم کوتاه «این قانون ِگروهِ»

سینماپرس: فیلم کوتاه «این قانون ِگروهِ» به‌ نویسندگی و کارگردانی فرزین نوبرانی به جشنواره ای آنلاین راه یافت.

به گزارش سینماپرس، فیلم کوتاه «این قانون ِگروهِ» به‌ نویسندگی و کارگردانی فرزین نوبرانی، در چهارمین حضور بین‌المللی خود در جشنواره  Hollywood Venus Awards رقابت می‌کند.

این فیلم پیش از این نیز در جشنواره فیلم «۱۰۰» ایران و جشنواره‌هایی در کشورهای آمریکا، انگلیس و گینه نو به نمایش در آمده بود.

جشنواره Hollywood Venus Awards با هدف حمایت از فیلمسازان و معرفی و تبلیغ آنها، آثار را از سراسر جهان می‌پذیرد. این جشنواره با شعار «تا ژانویه ۲۰۲۱ راه طولانی است تا آن زمان ویروس پشت سر ما خواهد بود» به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

فیلم دوم فرزین نوبرانی با عنوان «جهانزیف»، پس از طی مراحل پایانی در ۲ جشنواره بین‌المللی آمریکا اکران شد و در کشور هند در نوبت اکران قرار دارد. همچنین «ققنوس» دیگر اثر این کارگردان در فضای سوررئالیستی با بازی منوچهر علیپور در مرحله صداگذاری توسط آرش قاسمی قرار دارد.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان: فرزین نوبرانی، بازیگران: محسن علیمحمدی، محمد صانعی مقدم، فیلمبردار: کیوان شعبانی، دستیار فیلمبردار: جواد عالی‌زاده، صدابردار: کامبیز طاهری، دستیار صدا: مصطفی طاهری، منشی صحنه: صفورا بَرسان، موسیقی: محمد صانعی‌مقدم، تدوین: علی ملاصالحی، صداگذار: مهدی تنگستانی، دستیار کارگردان: مصطفی قریشی، طراح گریم: همتا قریشی، طراح پوستر: مرتضی شجاعی، مترجم ها: المیرا پویامهر، محمد صانعی‌مقدم، دستیار صحنه: سیما حکیم‌پور، تهیه‌کننده: گروه سینمایی خلاق.

این جشنواره، ۲۱ ژانویه ۲۰۲۱ برابر با ۲ بهمن ماه برگزیدگان خود را معرفی می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.