دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

وقتی بنیاد فارابی به ناکجا آباد می‌رود!

«حبیب ایل‌بیگی» سرپرست «معاونت فرهنگی و پژوهشی» شد!

حبیب ایل بیگی*

سینماپرس: خبر، جالب و البته تعجب برانگیز بود؛ گویی جناب تابش در فارابی خودمختاری اعلام فرموده و حتی زور ریاست سازمان سینمایی به این مجموعه مهم نمی رسد که «حبیب ایل‌بیگی» با حفظ سمت، سرپرست «معاونت فرهنگی و پژوهشی» فارابی هم می شود.

به گزارش سینماپرس، با پایان مأموریت دکتر «مسعود نقاش‌زاده» در بنیاد سینمایی فارابی، «حبیب ایل‌بیگی» با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی از مدیرعامل این بنیاد حکم گرفت. «علیرضا تابش» مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با پایان یافتن مأموریت دکتر «مسعود نقاش‌زاده» معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی ضمن قدردانی از مساعیِ گرانسنگ و تلاش‌های دلسوزانه این مدیر فرهنگی در طول دوره فعالیت، طی حکمی «حبیب ایل‌بیگی» قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی منصوب کرد.
تابش از دکتر نقاش‌زاده به عنوان عضوی از خانواده سینمای ایران یاد کرد که طی سالیان اخیر در حوزه‌های علمی، آموزشی، صنفی، هنری و مدیریتی در تعامل با جامعه هنری خدمات ارزشمندی را ارائه داده است.
بر اساس این خبر، دکتر «مسعود نقاش‌زاده» از تیر سال ۹۶ در سمت معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی منصوب شده بود و طی ۳۲ ماه گذشته، مسئولیت این معاونت در بنیاد سینمایی فارابی را عهده دار بود.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.