سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

این بار به خاطر «کرونا»؛

جشن سالانه موسیقی ما برای سومین بار لغو شد

ششمین جشن سالانه «موسیقی ما»

سینماپرس: ششمین جشن سالانه موسیقی ما،که قرار بود ۱۲ اسفند برگزار شود، بار دیگر لغو شد تا این دوره از جشن موسیقی ما شاهد سومین لغو شدنش در سال جاری باشد.

به گزارش سینماپرس، ستاد برگزاری ششمین جشن سالانه موسیقی ما، در خصوص این رویداد که بنا بود دوازدهم اسفندماه سال جاری برگزار شود، اطلاعیه‌ای صادر کرده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

هنرمندان ارجمند و هنردوستان گرامی

علی‌رغم اعلام قبلی مبنی بر برگزاری این رویداد در تاریخ دوازدهم اسفندماه سال جاری در تالار وحدت تهران و با وجود انجام تمامی مراحل اجرایی این رویداد، ناگزیر است تا برای بار سوم، برگزاری «ششمین جشن موسیقی ما» در سال جاری را ملغی اعلام کند.

«جشن سالانه موسیقی ما» در این سال‌ها با وجود مشکلات فراوان، به شکلی کاملاً مستقل برگزار شده تا بتواند مهم‌ترین شعار خویش مبنی بر «همدلی اهالی موسیقی» را محقق سازد. امسال نیز طی تلاش شبانه‌روزی اعضای این ستاد، قرار بود تا ششمین دوره این رویداد در دومین روز آذرماه برگزار شود که به دلایل مختلف، امکان آن فراهم نشد و برگزاری این مراسم به دی‌ماه موکول شد.

حوادث آبان‌ماه، شهادت سردار سلیمانی و غم از دست دادن هم‌وطنان‌مان در پرواز ۷۵۲ هواپیمای اوکراینی، از جمله مسائلی بود که سبب شد برگزاری این برنامه چند بار به تعویق افتد و در حال حاضر نیز با توجه به فراگیری بیماری کرونا و از آنجا که سلامتی اساتید و هنرمندان و مدعوین این جشن، نسبت به هر مسأله‌ی دیگری در اولویت است، برای سومین بار متوالی برگزاری این رویداد لغو می‌شود.

پنج دوره پیشین جشن موسیقی ما با هدف تقدیر از اهالی موسیقی و ایجاد محیطی برای همدلی بیشتر اهالی موسیقی از هر سبک و سیاق برگزار شده و با وجود آنکه به نظر می‌رسد برخی، از برگزار نشدن این رویداد و رویدادهای مشابه مستقل در حوزه موسیقی خشنود می‌شوند، «موسیقی ما» از اینکه فرصت تقدیر و بزرگداشت موسیقی و موسیقی‌دانان گرامی در سال جاری فراهم نشده، ناخشنود است و تلاش می‌کند سال آینده با شکوه بیشتر این مراسم را برگزار کند.

ستاد برگزاری ششمین جشن سالانه موسیقی ما برای صیانت از آرای هنرمندان و هنردوستانی که در این رویداد شرکت داشتند، نتایج نظرسنجی سالانه موسیقی ما برای انتخاب برگزیدگان موسیقی ایران در سال ۱۳۹۷ را به زودی و به شکل متفاوتی که جزئیات آن متعاقباً اعلام می‌شود، معرفی خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.