سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

تورج منصوری:

قول و قراری برای بزرگداشت یا داوری بنده نبوده

تورج منصوری

سینماپرس: مدیر فیلمبرداری«آفتاب نیمه شب» نسبت به خبرپراکنی های پیرامون خود پاسخ داد: «سیاه و سفید کردن فضا، کدورت در سینمای ایران ایجاد می کند»

به گزارش سینماپرس، تورج منصوری سینماگر (کارگردان، تهیه کننده، تدوینگر و فیلمبردار) با سابقه سینمای ایران در مورد خبرهای منتشر شده در برخی رسانه ها مبتنی بر برگزاری بزرگداشتی برای وی سی و هشتمین دوره از جشنواره ملی فیلم فجر  با انتشار یادداشتی واکنش نشان داد.
متن پیام وی به شرح زیر است:
«هوالمحبوب
دوره سی و پنجم جشنواره فیلم فجر، یعنی سه سال پیش، برای من بزرگداشت گرفته شد، مگر چند بار قرار است یک جشنواره برای کسی بزرگداشت بگیرد؟
قول و قراری برای بزرگداشت یا داوری بنده نبوده، که بخواهم بپذیرم یا نپذیرم.
متاسفم که خبر پراکنی های از روی بی اطلاعی، هم اوقات ما را تلخ و هم به نوعی شاید ناخواسته، با سیاه و سفید کردن فضا، کدورت در سینمای ایران ایجاد میکند.
امسال یکی از سال های خوب تولید سینمای ایران بوده و تقریبا همه نسل های سینمایی فیلم ساخته اند. امیدوارم سال آینده اکران درخشانی را با استقبال مردم تجربه کنیم. ما سینماگران که همواره در سخت ترین شرایط اجتماعی کشور، کنار هموطنان عزیزمان بوده ایم و آثارمان داستان غم ها و شادیهای آنها است، امسال هم مثل همیشه در کنار سختی هایی که مردم تحمل می کنند، با آنها و به احترام آنها، در جشنواره حضور داریم چراکه جشنواره فجر، تحویل سال سینمای ایران است و مگر کسی می تواند در لحظه تحویل سال، کنار خانواده اش نباشد؟»
شایان ذکر است که منصوری به تازگی پروژه فیلمبرداری فیلم سینمایی «آفتاب نیمه شب» به کارگردانی و تهیه کنندگی شهریار بجرانی را به پایان رسانده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.