جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

سیروان خسروی افشاگری کرد؛

وقتی طمع پای سلبریتی ها را به میدان سیاست باز می کند

سیروان خسروی در سی‌و‌یکمین جشنواره موسیقی فجر

سینماپرس: سیروان خسروی شب گذشته با انتشار مطلبی، بخشی از فعالیت برنامه‌ریزی شده و پُرسودِ سلبریتی‌ها برای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری را افشا کرد.

به گزارش سینماپرس، در روزهای گذشته شاهد واکنش برخی از چهره‌های شناخته شده عرصه هنر درباره اتفاق‌های اخیر کشورمان بودیم. در این میان برخی از هنرمندان نسبت به دیدگاه‌ها و رفتارهای یکدیگر هم انتقادهایی را مطرح کردند. شاید مهمترین انتقاد و اتفاق در این باره مربوط به کُنش و واکنشی بود که میان سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ و یکی از فیلمنامه‌نویسان رخ داد.

چند روز پیش سیروان خسروی با انتشار متنی، انتقادهایی نسبت به سلبریتی‌ها مطرح  کرد:

سلبریتی‌ها؛ از ماهیگیری از آب گل‌آلودِ هیچ حادثه‌ای نمی‌گذرند و شهوت دیده شدنشان تمام ناشدنی است
نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تَکرار کردم و نه سیاه می‌شوم. ‌ولی افسوس که هنوز هم بسیارند کسانی که دنباله رو سلبریتی‌های آفتاب‌پرستی هستند که یک روز سبزند، یک روز بنفش، یک روز عزادارند، یک روز به فلان کاندیدا "اعتقاد راسخ" دارند، روز دیگر تظاهر به فریب‌خوردگی می‌کنند، یک روز تاریخ سازند و روز دیگر تاریخ باز.
اینها همان‌هایی هستند که از ماهیگیری از آب گل‌آلودِ هیچ حادثه‌ای نمی‌گذرند و شهوت دیده شدنشان تمام ناشدنی است.
من نه از "درود به شرفت"ها خوشحال می‌شوم و نه از "لعنت"ها ناراحت، چون می‌دانم تنها با یک پست عوام‌فریبانه تمام "لعنت"ها به "درود" تبدیل می‌شود.
قطعا قلب من هم همانند هر انسانی از این همه مصیبت به درد آمده، اما باور دارم که گذاشتن یک عکس مشکی یا پُستهایی که جز برانگیختن احساساتِ لحظه‌ای هیچ کاربردی ندارند، هیچ دردی را درمان نخواهد کرد.

در ادامه مهراب قاسمخانی این سخنان خسروی در مذمت رفتار غیر حرفه‌ای سلبریتی‌ها را تاب نیاورد و با نوشتن یادداشتی و انتشار در صفحه شخصی‌اش به طور ضمنی پاسخ داد.

این یادداشتِ مهراب قاسمخانی به پاسخ متقابل سیروان خسروی و افشاگری او انجامید؛ او نوشت:

سینمای ایران، تلویزیون، موسیقی،

باید منتظر ماند و دید که آیا این واکنش تندِ سیروان خسروی از سوی مهراب قاسمخانی پاسخی در پی خواهد داشت یا خیر.

علاوه بر این حملات و هجمه‌ها، عواملی سعی در تخریب بازیگران دیگری همچون جهانگیر الماسی کردند، چراکه او سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه را تحسین کرده است.  

پیش از این هم در جمع‌آوری امضا برای بیانیه آبان‌ماه و یا حتی برای اتفاقات دیگر شاهد چنین ماجراهای پشت پرده‌ای بودیم؛ گاهی اوقات پررنگ و گاهی اوقات هم بعدها افشا شدند.  مثلاً بازیگری فعال در سینما و تلویزیون که از ما خواست نامی از او نیاوریم در فضای مجازی هیچ صفحه‌ای ندارد و توسط عده‌ای صفحه‌ای برای او باز می‌کنند و در نتیجه پایش به این بیانیه‌ها باز می‌شود؛ بازیگری که افشاگری کرد اگر نپذیریم در سینما جایی نداریم.

*تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.