چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

باحکم مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس؛

دبیر همایش ملی تئاترخیابانی «سردارآسمانی» مشخص شد

امیرحسین شفیعی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

سینماپرس: حمید نیلی در حکمی امیرحسین شفیعی کارگردان و تهیه کننده تئاترکشور را به سمت دبیر همایش ملی تئاترخیابانی«سردارآسمانی» منصوب کرد.

به گزارش  سینماپرس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس در حکمی  امیرحسین شفیعی کارگردان و تهیه کننده تئاترکشور را به عنوان دبیر همایش ملی تئاتر خیابانی «سردار آسمانی» منصوب کرد.

متن حکم مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به شرح زیر است:
«حال که ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی درتجلیل از سردارآسمانی دلها سنگ تمام گذاشته و شهری از پی شهری دیگر حماسه ای وصف نشدنی خلق کرده اند، وظیفه جامعه متعهد و فرهیخته تئاترکشور است که همراه و هم پا با سایر اقشار جامعه با زبان فاخر هنر، بخشی از رشادت ها و فداکاری های این سردار آسمانی را به تصویر بکشد.

امید است این همایش ملی بتواند با همیاری و همکاری هنرمندان ارزشمند و دغدغه مند درسراسر ایران اسلامی، گامی کوچک در جهت ادای دین هنرمندان تئاترمقاومت به این سرداران حریت و آزادگی شمرده شود.»

گفتنی است امیرحسین شفیعی پیش از این دبیری جشنواره تئاتر خرداد، مدیر دفتر تئاتر خیابانی حوزه هنری، مدیر دفتر تولید تئاتر حرفه‌ای حوزه هنری، دبیر جشنواره تئاتر استان تهران، دبیر اجرایی سوگواره هنرهای نمایشی خمسه و ریاست انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و ... را نیز بر عهده داشته است.

وی همچنین آثاری مانند «دریادلان»، «نقطه ته خط»، «سلول من تروریست نیست»، «پارادوکس»، «نامیرا» و... را روی صحنه برده است.

همایش ملی تئاترخیابانی «سردار آسمانی» به همت انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد ازهشتم الی بیست و سوم بهمن ماه در تهران و سایر استان های کشور برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.