چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

انتقام گیری از صدا وسیما؛

واکنش اوباش‌گونه مدعیانِ «آزادی بیان» به اظهارنظر یک مجری

زینب ابوطالبی

سینماپرس: اظهار نظر یکی از مجریان برنامه «انتقام سخت» شبکه افق با واکنش مخاطبان و کاربران فضای مجازی مواجه شد و حاشیه‌هایی را برای او رقم زد.

به گزارش سینماپرس، زینب ابوطالبی که بیشتر به عنوان مجری برنامه «نیمه پنهان ماه» با موضوع گفت‌وگو با خانواده شهدا شناخته شده است، در برنامه «انتقام سخت» شبکه افق که در قالب میزگرد به همراه دو مهمان دیگر برگزار می‌شد، نظر خودش را درباره پرهیز از رفاه‌زدگی و ترویج آن در جامعه ابراز کرد. این اظهار نظر فارغ از درست یا غلط بودنش با واکنش طیف خاصی مواجه شد و زمینه حمله و تهمت به این مجری تلویزیونی را فراهم کرد. این واکنش اوباش‌گونه در حالی بود که برنامه «انتقام سخت» به صورت میزگرد برای ابراز نظرات مختلف اجرا می‌شد و مهمان دیگر برنامه ضمن انتقاد به نظر خانم ابوطالبی از منظر دیگری به این مسئله پرداخت. اما مدعیان «آزادی بیان»، «چندصدایی» و «تحمل نظر مخالف» بدون توجه به ابراز نظرات مختلف در برنامه نه تنها بار دیگر نشان دادند توانایی پذیرش اظهار نظری خلاف دیدگاه خود را ندارند بلکه با فرصت‌طلبی به دنبال بهانه‌ای برای انتقام گیری از صدا وسیما و جریان فرهنگی انقلاب می‌گردند.

*کیهان

نظرات

  • lll ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۰
    0 0
    من به صحبت های خانم ابوطالبی مظلوم گوش دادم. میگه یا باید راه مقاومت رو ببوسیم بذاریم کنار (راحتی کشورهای غیر مقاوم حاصل بشه شاید)، یا راه مقاومت و سلحشوری و شجاعت را انتخاب کنیم که راه راحتی نیست. کسی راحتی اونا رو میخواد بره تو همون کشورهای نوکر. اما من میگم، کسی راحتی میخواد، بمونه ایران، بزودی حاصل میشه. یادش باشه آغاز راحتی غربی های سوپ خور گشنه گدا، مقاومت بوده و ساخت وسایل جنگی. pleasw do

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.