جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

دبیرخانه جشنواره توضیح داد؛

فیلم حمید نعمت‌الله به «فجر۳۸»‌ راه نیافت؟

فیلم سینمایی قاتل و وحشی

سینماپرس: دبیرخانه جشنواره فیلم فجر درباره خروج فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله قبل از پایان کار هیأت‌ انتخاب از بخش «سودای سیمرغ» توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش سینماپرس، دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: «خارج شدن فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمیدنعمت‌الله از بررسی هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ این دوره جشنواره، به دلیل برخی مشکلات مالکیتی پیرامون این فیلم و براساس نظر معاونت نظارت و ارزشیابی و خانه سینما (مکاتبات پیوست) به عنوان مراجع ذیصلاح موضوع تهیه‌کنندگی و مالکیتی فیلم است.

بر این اساس، از آنجا که شرکت در جشنواره و نمایش فیلم از حقوق صاحبان فیلم است و باید توسط فرد واجدشرایط صورت گیرد و در خصوص این فیلم، اختلافات مالکیتی وجود دارد، دبیرخانه جشنواره باتوجه به لزوم رعایت قانون و احترام به حقوق صاحبان حق، تا حل مشکل فیلم از اعلام‌نظر درباره فیلم خودداری می‌کند.

دبیرخانه جشنواره فیلم فجر اعلام می‌کند که این آمادگی را دارد در صورت حل مشکل فیلم در زمان مقرر، و به لحاظ طی شدن سایر مراحل حضور و به احترام دست‌اندرکاران ساخت فیلم، با دعوت مجدد از هیأت‌انتخاب نسبت به اعلام‌نظر در خصوص شایستگی حضور فیلم و افزودن این فیلم به بخش مسابقه، اقدام نماید.

مکاتبات مورد استناد دبیرخانه جشنواره می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.