چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

تهیه کننده فیلم خبر داد؛

«زیر زمین» خشایار الوند اوایل سال آینده کلید می‌خورد

خشایار الوند*

سینماپرس: الهام غفوری از آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «زیر زمین» به قلم زنده‌یاد خشایار الوند گفت.

به گزارش سینماپرس، الهام غفوری تهیه‌کننده سینما و تلویزیون، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «زیر زمین» به خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هم اکنون درگیر ساخت فصل ششم سریال «پایتخت» هستیم؛ پس از آن و اوایل سال بعد تولید «زیر زمین» را آغاز خواهیم ساخت.

الهام غفوری پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ما گفته بود، متن فیلمنامه «زیر زمین» نیاز به بازنویسی دارد و آقای تنابنده باید مسئولیتش را بر عهده بگیرد؛ چون با مرحوم الوند به صورت مشترک آن را نوشته است. از آنجا که تنابنده این روزها درگیر چند کار مختلف است، بازنویسی فیلمنامه «زیر زمین» را به بعد از تکمیل متن سریال «پایتخت ۶» موکول کرده است. غفوری تاکید کرده بود،   به لحاظ حرفه‌ای و اخلاقی باید به درستی به فیلمنامه این اثر پرداخته شود؛ به همین دلیل این فرصت را به تنابنده دادیم که به هر متن جداگانه رسیدگی شود؛ اگر بازنویسی هر دو (پایتخت و زیرزمین) با هم پیش برود، فیلمنامه‌ها آسیب می‌بینند.

محسن تنابنده هم پیش از این بیان کرده بود، بازنویسی نهایی فیلمنامه «زیرزمین» که اثری کمدی اجتماعی است، باقی مانده و قرار است پس از بازنویسی با نام خشایار الوند ساخته شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.