چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶

کیانوش عیاری عنوان کرد:

برای اکران مجدد «خانه پدری» اصلاحات ابلاغی انجام شد

کیانوش عیاری در نشست خبری فیلم «خانه پدری» در جشنواره فیلم فجر

سینماپرس: عیاری در گفتگویی عنوان کرد: طبق صحبت های صورت گرفته اصلاحاتی به ما ابلاغ شده که در فیلم انجام دادیم و پس از انجام این اصلاحات، دستور رفع توقیف خانه پدری صادر شد. 

به گزارش سینماپرس کیانوش عیاری نویسنده و کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، پیرامون اعلام خبر رفع توقیف فیلم سینمایی «خانه پدری» گفت: من بسیار خوشنودم که فیلم «خانه پدری» رفع توقیف شده و بی نهایت از قوه قضائیه و شخص آیت‌الله رئیسی سپاسگزارم که با مساعدت های خود باعث شدند تا مشکلات بوجود آمده برای اکران این اثر مرتفع شود.  

وی در همین راستا ادامه داد: با ورود شخص آیت‌الله رئیسی و رفع توقیف فیلم «خانه پدری» توسط ایشان خوشبختانه دغدغه‌های من نسبت به بروز مشکلات دیگر در اکران «خانه پدری» به شدت کم شده است.  

کارگردان سریال «روزگار قریب» پیرامون اینکه آیا اصلاحات مجددی در فیلم صورت گرفته است یا  خیر، بیان کرد: طبق صحبت های صورت گرفته اصلاحاتی به ما ابلاغ شده که در فیلم انجام دادیم و پس از انجام این اصلاحات، دستور رفع توقیف خانه پدری صادر شد.  

وی درباره اقدامات فرهنگی رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: اقدامات اخیر آیت‌الله رئیسی بسیار مثبت و تاثیرگذار است، خروج آثار از دایره توقیف برای بدنه سینما بسیار مهم بوده و در جامعه نیز تاثیر مستقیمی خواهد داشت، از رئیس  قوه قضائیه تقاضا دارم در ادامه همین راه به اکران فیلم‌های دیگر نیز نظر داشته باشند.  

نظرات

  • سینا ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۱
    0 0
    فیلم باید و حداقل 8 دقیقه بایستی سانسور بشه تا بتوان با خانواده به دیدنش رفت .... همچنان معتقدم فیلم از لحاظ تکنیک های سینمایی بسیار قوی ولی از لحاظ محتوای درونمایه و سوژه فیلم بسیار بد و غیر قابل نمایش

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.