دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛

انتشار پوستر نمایش «هدیه کوچولو» و «یک روز و دو فصل»

کانون پرورشی

سینماپرس: پوستر نمایش «هدیه کوچولو» و «یک روز و دو فصل» به کارگردانی رامین کهن از تازه‌ترین اثر نمایشی در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر ‌شد.

به گزارش سینماپرس، نویسندگی دو اثرِ کوتاه «هدیه کوچولو» و «یک روز و دو فصل» که در یک سانس با هم به نمایش گذاشته می‌شود را رامین کهن و نوشین سیفی بر عهده داشته‌اند.

بر همین اساس، طراح پوستر این نمایش پرناز کریمی است و علی باروتی، معصومه آرواز و امیر عباسیان بازی‌دهندگان عروسک‌های نمایش‌ «هدیه کوچولو» و «یک روز و دو فصل» هستند.

هم‌چنین موسیقی نمایش «هدیه کوچولو» و «یک روز و دو فصل» را امین پروین ساخته و منیر مولودی‌زاده، پرستو آریاکیان و رامین کهن کار طراحی و ساخت عروسک‌ها را بر عهده داشته‌اند.

فضاسازی و طراحی صحنه این نمایش را نیز هانیه زحمتکش و الهه میرزایی انجام داده‌اند.

نمایش «هدیه کوچولو» برنده تندیس بهترین نویسندگی، کارگردانی و موسیقی و نمایش برگزیده‌ی بخش خردسال جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شده است.

بر اساس این خبر، نمایش «یک روز و دو فصل» نیز موفق به دریافت تندیس بهترین کارگردانی و موسیقی و نمایش برگزیده‌ی ‌بخش خردسال جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان شده است.

این نمایش که مناسب مخاطبان سه تا هفت سال است، آبان و آذر سال ۱۳۹۸ در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله تهران به روی صحنه می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.