شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

آتش تقی‌پور:

کاربلدهای تلویزیون خانه‌نشین هستند

آتش تقی پور در تشییع پیکر مرحوم انوشیروان ارجمند

سینماپرس: آتش تقی‌پور بازیگر فصل سوم سریال «ستایش» درباره کنجکاوی مردم نسبت به پایان‌بندی این سریال سخن گفت.

به گزارش سینماپرس، آتش تقی پور بازیگر سریال «ستایش» درباره حضورش در فصل سوم این سریال که به کارگردانی سعید سلطانی این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود به خبرگزاری مهر گفت: من تاکنون چندین همکاری با سعید سلطانی داشته‌ام که تجربیات خوبی بوده است و این کار هم سریالی لذتبخش برای من بود.

وی با اشاره به علاقه مردم به سریال «ستایش» و بازخوردها نسبت به آن‌ بیان کرد: یکی از سوالاتی که مردم دائم از من می‌پرسند این است که آخر سریال چه می‌شود من هم برای اینکه پایانش را نگویم به آنها می‌گویم من هم خبر ندارم.

تقی‌پور اضافه کرد: «ستایش» یک سریال خانوادگی است و به همین دلیل مردم دوستش دارند و در چندین فصل پخش شده است برای همین مردم بیشتر آن را دنبال می‌کنند.

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه قدیم کارهای بهتری در تلویزیون ساخته می‌شد، عنوان کرد: سریال‌های تلویزیون در سال‌های پیش خیلی بهتر بود، آن زمان سریال‌هایی مثل «روزی روزگاری»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «سربداران» و... پخش می‌شد اما الان نمی‌خواهند برای چنین کارهایی پول خرج کنند و کارگردانانی که کاربلد هستند خانه‌نشین شده‌اند. مثلا امرالله احمدجو یا ناصر تقوایی خودشان کاری برای تلویزیون نمی‌سازند درحالی که قطعاً این آدم‌ها هر یک ۲۰ طرح و فیلمنامه برای سریال دارند ولی موقعیت به گونه‌ای است که فضا فقط برای عده‌ای باز است و کار می‌کنند. این درست نیست که هنرمندان ارزشمند در خانه باشند و از این ارزش‌ها استفاده نشود.

تقی‌پور که با پروژه «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا نیز همکاری دارد درباره این فیلم سینمایی گفت: کار در این پروژه سخت است چون لوکیشن‌ها بیرونی است و روی تراکتور و زیر آفتاب باید کار کرد ولی در عوض کار جذابی می‌شود.

وی در پایان گفت: من پیش از این هم با حاتمی‌کیا کار کرده‌ام او کارش را بلد است و گروه ورزیده‌ای هم در این پروژه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.