شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱

همزمان با فرارسیدن ماه مهر؛

برنامه‌های ویژه رادیو نمایش ویژه بازگشایی مدارس روی آنتن می‌رود

 رادیو نمایش

سینماپرس: رادیو نمایش همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس، ویژه برنامه‌هایی را به این مناسبت روی آنتن می‌برد.

به گزارش سینماپرس، برنامه‌های رادیو نمایش در آستانه بازگشایی مدارس شامل «صبح زیبا»، «زورق خیال» و برنامه‌های زنده «گیومه» و «زنگ اول» و نیز سریال‌های «بوی ماه مهر» و «در جستجوی پسرک» هستند که به صورت ویژه به بازگشایی مدارس می‌پردازند.

«صبح زیبا» به نویسندگی مجید حیدری و تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا در هفته اول مهر در قالبی نمایشی به باز شدن مدارس می‌پردازد. این برنامه هر روز ساعت ۶:۳۰ صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.

برنامه «زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، ساعت ۶:۱۵ هر روز قصه «مدیر مدرسه» جلال آل احمد را با اجرای نمایشی ایوب آقاخانی در قالب کتاب گویا روی آنتن می‌برد.

رادیو نمایش در برنامه زنده رادیویی «گیومه» نیز این هفته به صورت اختصاصی به موضوع هنر در مدارس می‌پردازد که در آن میهمانانی از آموزش و پرورش در این باره گفتگو خواهند کرد «گیومه» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ به صورت زنده از رادیونمایش پخش می‌شود.

برنامه زنده «زنگ اول» به نویسندگی حامد کریمی و تهیه کنندگی رویا ولی زاده نیز از امروز تا پنج شنبه ساعت ۷:۱۵ به صورت روانشناختی –نمایشی به موضوعات کلاس اولی ها، مشکل بیدارشدن صبح، نظم و بی نظمی‌ها در طول سال تحصیلی، اقتصاد مدرسه، احترام به معلمین و اولیای مدرسه و ارزش یادگیری می‌پردازد.

سریال «بوی ماه مهر» به نویسندگی ویدا دانشمند، کارگردانی بهرام ابراهیمی و تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا هر روز ساعت ۸:۴۵ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

نمایش «در جستجوی پسرک» نیز به نویسندگی داریوش روحی، کارگردانی مجید حمزه و تهیه کنندگی ژاله محمد علی هر روز ساعت ۳ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود و داستان آن درباره پسرک دستفروشی است که با ثروتی که توسط  پیرمرد متمولی به او به ارث می‌رسد به مدرسه می‌رود. این دو نمایش به هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به تازگی در رادیو نمایش تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.