دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

اثبات بی‌گناهی مسلمانان در؛

مستند آقای وکیل آماده نمایش شد

مستتد آقای وکیل

سینماپرس: مستند «آقای وکیل» به کارگردانی طاها فروتن آماده نمایش شده است و به زودی نسخه سینمایی و تلویزیونی آن به نمایش در می‌آید.

به گزارش سینماپرس، مستند «آقای وکیل» به کارگردانی طاها فروتن و تهیه کنندگی مجید عزیزی در دو نسخه تلویزیونی و سینمایی آماده نمایش شد.


تولید این مستند از سال ۱۳۹۶ آغاز شده بود و پس از پشت سر گذاشتن مراحل پژوهش و تولید، به تازگی آماده نمایش شده است.

طاها فروتن کارگردان مستند «آقای وکیل» درباره این مستند، گفت: «آقای وکیل» یک مجموعه ۳ قسمتی است. قسمت یک و دو این مستند آماده شده و یک نسخه طولانی‌تر سینمایی نیز دارد که همان قسمت سوم است.

کارگردان مستند «آقای وکیل» درباره موضوع این مستند عنوان کرد: موضوع «آقای وکیل» وکیلی ایتالیایی ساکن شهر رم است که ما در این فیلم در خصوص چهار پرونده او صحبت کردیم. پرونده‌های این وکیل به وکالت مسلمانان ساکن شهر رم ایتالیا باز می‌گردد که متهم به خرابکاری می‌شوند و او تلاش در اثبات بی گناهی این متهمان دارد و ماجراها را در فیلم تعریف می‌کند.

وی با ابراز تمایل نسبت به نمایش «آقای وکیل» در جشنواره فیلم حقیقت، با اشاره به زمان تولید این مستند افزود: من با این سوژه یکسال پیش آشنا شدم، اما کار تحقیقات ما سال ۹۶ شروع شد و آخر ۹۶ سفر رفتیم و سال گذشته هم درگیر ترجمه و تدوین کار بودیم و حدود دوسال کل فرآیند به طول انجامیده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.