چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

برای اولین بار در قاب تلویزیون؛

دیبا زاهدی و شادی کرم‌رودی در «بوم و بانو» همبازی شدند

دیبا زاهدی در چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران

سینماپرس: دیبا زاهدی و شادی کرم‌رودی به سریال «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب پیوستند.

به گزارش سینماپرس، دیبا زاهدی که پیش از این در فیلم‌های سینمایی مانند «پنج ستاره»، «بادیگارد»، «تیغ و ترمه»، «آزاد به قید شرط» و... حضور داشته این روزها به واسطه بازی در سریال نمایش خانگی «نهنگ آبی» مورد توجه قرار گرفته و «بوم و بانو» نخستین تجربه او در مدیوم تلویزیون به حساب می‌آید.

شادی کرم‌رودی نیز در کارنامه کاری خود بازی در فیلم‌هایی مانند «ماهی و گربه»، «مستانه»، «یک شهروند معمولی»، «دارکوب» و... را دارد و او با «بوم و بانو» برای اولین بار در قاب تلویزیون دیده می‌شود.

پیش از این حضور مهدی احمدی، مسعود رایگان، بهنام تشکر، فریبا متخصص، ساغر قناعت در این سریال قطعی شده بود.

مسعود رایگان در این سریال ایفاگر نقش تیمسار افشار و بهنام تشکر نیز نقش سرهنگ سپنتا را برعهده دارد.

«بوم و بانو» به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز عاشقانه‌ای در هزار توی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

قصه این سریال در دوره پهلوی اول روایت می‌شود و بزنگاهی است از تلاقی عشق، سیاست و مذهب.

پس از سریال «ستایش»، «بوم و بانو» دومین مجموعه‌ای است که سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده با یکدیگر همکاری می‌کنند تا آن را برای پخش از تلویزیون تولید کنند.

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است:
در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.