یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

بذرپاش:

تغییر رئیس صداوسیما صحت ندارد

مهرداد بذرپاش

سینماپرس: مهرداد بذرپاش گفت: برخی با طرح شایعاتی از قبیل رفتن رئیس سازمان صداوسیما می‌خواهند عزم رسانه ملی را برای برگزاری پرشور دو انتخابات مهم پیش رو سست کنند.

به گزارش سینماپرس، «مهرداد بذرپاش» در واکنش به برخی خبرسازی‌ها درباره حضور او در سمت ریاست سازمان صداوسیما به فارس گفت: بعضی رسانه‌های خاص اصرار عجیبی دارند که شایعه خروج دکتر علی عسکری را تبدیل به خبر کنند اما جهت اطلاع عرض می‌کنم رئیس سازمان صداوسیما همچنان در این سمت می‌ماند و با قدرت به کارخود ادامه می‌دهد.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرگزاری فارس در این زمینه افزود: بحمدالله در این مدت سه سال و اندی که از مدیریت آقای دکترعلی عسکری در سازمان صداوسیما می‌گذرد، کارهای بسیار خوب و تاثیرگذاری صورت گرفته است و در ادامه نیز خبرهای خوبی از سازمان خواهید شنید.

معاون رئیس جمهور سابق، صداوسیما را یکی از بهترین نمونه‌های جوانگرایی در میان دستگاه‌های مختلف توصیف و تصریح کرد: آقای علی عسکری با شجاعت در این سه سال گذشته راه را برای حضور جوانان متعهد و متخصص در مدیریت‌های گوناگون باز کرده است و این جوان‌ها باید قدر این فرصت را بدانند و از آن برای خدمت به مردم و نظام استفاده کنند.

مهرداد بذرپاش هدف از چنین خبرسازی‌هایی را عملکرد موفق رسانه ملی بویژه در یکی دوسال گذشته دانست و افزود: دشمنان بیرونی و بعضی دنباله‌های داخلی آنها می‌خواهند با چنین خبرسازی‌هایی عزم رسانه ملی را برای برگزاری پرشور دو انتخابات مهم پیش رو سست کنند اما همه می‌دانند راهی که می‌روند راهی بیهوده و بی‌نتیجه است.

طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر رفتن علی عسکری از سازمان صداوسیما در فضای مجازی عنوان شده و حتی برخی رسانه‌ها از مهرداد بذرپاش به عنوان جایگزینی وی نام برده‌اند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.