شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶

کارگردان سریال مطرح کرد؛

شوخی نکردن با مواد مخدر خط قرمز «در کنار هم ۲»

سریال در کنار هم۲

سینماپرس: داریوش جهانگیری کارگردان «در کنار هم ۲» بیان کرد که یکی از خط قرمزهای سریال، شوخی نکردن با مواد مخدر بوده است.

به گزارش سینماپرس، داریوش جهانگیری کارگردان سریال «در کنار هم ۲» درباره برعهده گرفتن کارگردانی این اثر در فصل دوم بیان کرد: کارگردانی فصل اول این سریال را من برعهده نداشتم اما بازیگران و فضای کار تقریبا مثل قبل است. با این وجود کارگردانی و سبک آن قطعا می تواند، تغییر کند.

وی افزود: سعی کردم نوع کارگردانی ام به جنس این کار نزدیک باشد. در واقع هم به مدیوم تلویزیون پایبند باشم و هم از فرم خطی و یکدست فاصله بگیرم.

جهانگیری درباره قاب بندی های سریال عنوان کرد: در این سریال با ۲ دوربین تصویربرداری می کنیم و بعضی از سکانس ها که حسی است، نیز با سه دوربین ضبط می شود.

وی در پایان درباره موضوع سریال بیان کرد: در این سریال یکی از خط قرمزها شوخی نکردن با مواد مخدر بوده است. به این ترتیب که نباید مصرف مواد مخدر یا اعتیاد یک کاراکتر نمایش داده می شد و پیام سریال پیشگیری از اعتیاد است که به شیوه ای هشدار دهنده مطرح می شود. البته ممکن است کاراکترها تا مرز مصرف مواد مخدر پیش بروند اما هرگز به آن دچار نخواهند شد.

این سریال با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخــدر ساخته شده و کاری است از گروه خانواده شبکه دو سیما که این روزهای مراحل تصویربرداری خود را سپری می‌کند. تهیه‌کنندگی این اثر را آرزو ابوحمزه برعهده دارد.

سایر عوامل این سریال عبارتند از نویسندگان: محمد عباس نژاد، شاهرخ باقری نژاد، ناظر کیفی: قاسم سیلسپور، کارشناس گروه تحقیق و گردآوری: حنانه شفیعی، مدیر برنامه ریزی: امیرحسین مدرس، مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، دستیاران کارگردان: میثم بیدقی، علی شجاع، مدیر تصویربرداری: رضا مقصودی، تصویربردار: رضا ثامری، نورپرداز: نوید عبدلی، دستیار تصویر: وحید ویسی، تدوین: حسین باقری، طراح گریم: محمود آسمانی، مجریان گریم: مینو قبادی، علی اژدری، دستیار گریم: شهین رضی پور، دستیاران صدا: پدرام رمضانپور، کیانوش شفق، طراح صحنه: امیر بنایی، دستیار صحنه: فرزانه حسین خواه، مسئول لباس: مهسا امینی شکیب، منشی صحنه: آناهیتا کارخانه، عکاس: پریسان سهراب زاده، مدیر تدارکات: حمید آدینه وند، دستیار تهیه: آرش یوسفی و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.