شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲

از سوی معاون فرهنگی کانون صورت گرفت؛

معرفی اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره هنرهای نمایشی کانون

اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره هنرهای نمایشی کانون

سینماپرس: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور احکام جداگانه‌ای اعضای شورای سیاست‌گذاری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون را معرفی کرد

به گزارش سینماپرس، محمدرضا زمردیان در این احکام، مرضیه برومند را به‌عنوان مشاور، امیر مشهدی عباس را به‌عنوان دبیر، وحید کیانی را به‌عنوان مدیر اجرایی، انسیه موسویان و فاطمه میرمحمد صادقی را به‌عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری منصوب کرده است.

بر اساس این خبر، مشاوره در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، نظارت بر فرآیند اجرایی و محتوایی، مشاوره در حوزه داوری و شناسایی و پرورش استعدادهای این جشنواره ازجمله مواردی است که معاون فرهنگی کانون در حکم مرضیه برومند به‌عنوان مشاور، بر آن تأکید کرده است.

زمردیان همچنین در حکم امیر مشهدی عباس دبیر این رویداد هنری اظهار امیدواری کرده که با توجه به اهمیت و تأثیرگذاری هنر نمایش در پرورش تخیل، تفکر، اعتمادبه‌نفس و انتقال مناسب مفاهیم فرهنگی، آموزشی و تربیتی به مخاطب، درراه برگزاری این جشنواره که برای نخستین بار نمایش صحنه‌ای، نمایش کتابخانه‌ای و نمایش عروسکی از سوی مربیان و اعضای کانون در یک رویداد برگزار و ارزشیابی‌ می‌شود، موفق باشد.

بر همین اساس، زمردیان در حکم وحید کیانی دبیر اجرایی این رویداد هنری بر هماهنگی و تعامل با مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری و دبیرخانه جشنواره و توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های ویژه و تعامل با سایر نهادها و سازمان‌های فرهنگی استان در برگزاری این جشنواره، تأکید کرده است.  

معاون فرهنگی کانون همچنین در احکام دیگری از انسیه موسویان سرپرست مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری و فاطمه میرمحمد صادقی خواسته است تا زمینه استفاده مناسب از هنر نمایش را به‌عنوان یک ابزار اثرگذار تربیتی و پرورشی فراهم آورند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.