دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

به کارگردانی منوچهر تیمورزاده؛

فیلم کوتاه «مرد جعبه ای» به یک جشنواره در آمریکا می‌رود

مرد جعبه ای

سینماپرس: یک کارگردان فیلم کوتاه از راه یابی فیلم جدیدش به جشنواره‌ای در آمریکا خبر داد.

به گزارش سینماپرس، فیلم کوتاه مرد جعبه ای به نویسندگی و کارگردانی «منوچهر تیمورزاده» و تهیه کنندگی علیرضا برازنده که قبلا نیز در جشنواره LIFT_OFF انگلستان راه یافته بود در لس انجلس به نمایش در خواهد آمد. این فیلم در دومین حضور خودش به جشنواره Action on film megafest نیز راه یافت و در ۳۱ جولای ساعت ده شب نیز در شهر لاس وگاس به نمایش در خواهد آمد.

تارا اوتادی، بهزاد خلج، حمید رضا عباسی، دارا حیدریان، حسین نور جهانی در این فیلم کوتاه ایفای نقش می کنند.

مرد جعبه‌ای روایتگر زندگی گزارشگر میانسالی است که برای رسیدن به موفقیت در حال ساخت فیلمی از زندگی نوجوانی است که داخل جعبه چوبی زندگی میکند و بر خلاف خواسته مادرش بیرون نمیآید. اما گزارشگر بعد از نزدیک شدن به دنیای نوجوان شگفت زده شده و مجذوب دنیای نوجوان و زندگی جعبهای میشود.

عوامل این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان: منوچهر تیمورزاده، مشاورکارگردان تارا اوتادی، مدیر فیلمبرداری محمد عزت خواه، تدوین سارا آهنی، مدیر تولید و برنامه ریزی رضا رضایی جعفری، طراح صحنه و لباس بابک تحویلی، چهره پردازی رضا عرب، صداگذاری و میکس پرویز ابنار، صدابردار محمود کاشانی، موسیقی کیا مهراط، طراح پوستر علیرضا پیربند، پخش بین المللی فیلم مریم پیربند، تهیه کننده علیرضا برازنده

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.