شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲

مهدی فرجی خبر داد؛

«نون. خ ۲» اواخر شهریورماه کلید می‌خورد/ هومن‌حاجی‌عبداللهی حضور ندارد

نون خ

سینماپرس: تهیه‌کننده سریال رمضانی شبکه یک سیما اعلام کرد فصل دوم «نون. خ» اواخر شهریورماه جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش سینماپرس، «نون. خ» عنوان مجموعه‌ای است که برای اولین‌بار در نوروز ۹۸ روی آنتن رفت. «نون. خ» مخفف نقش سعید آقاخانی در این سریال (نورالدین خانزاده) است. این سریال با لهجه فارسی کرمانشاهی و در استان کرمانشاه ساخته شد. این سریال داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد.

نورالدین خانزاده(سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمه آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام "میرزایی" فروخته است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند.

در همین حین، خبر می‌رسد که "میرزایی" از دنیا رفته است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هریک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند. نورالدین هم طی گفتگوهای متفاوت با اطرافیان "میرزایی" متوجه می‌شود که او در اواخر زندگی‌اش آه در بساط نداشته است و...

سعید آقاخانی که کارگردانی این سریال را هم برعهده دارد در نقش نورالدین خانزاده ایفای نقش کرد. حمیدرضا آذرنگ خلیل پسرعموی نورالدین و علی صادقی کاراکتر سیروس داماد نورالدین بودند. فریده سپاه‌منصور، هومن‌ حاجی‌عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، شیدا یوسفی، ندا قاسمی، محمد زارع‌زاده، عابدین رضایی، حسین مرادی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صبا ایزدپناه، وحید قاضی زاهد، سیروس سپهری، سیاوش مفیدی و... در فصل اول به عنوان بازیگر سریال «نون. خ» حضور داشتند.

بعد از استقبال مردم و انتخاب «نون. خ» به عنوان پربیننده‌ترین سریال نوروزی، قرار شد این سریال به ایستگاه دوم برسد ولی این بار در فصل روزه‌داری و ماه مبارک رمضان. مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در ابتدای امر اعلام کرد که تابستان کلید می‌زنیم ولی رفته رفته شایعات و حاشیه‌هایی هم برای این سریال چه از عدم حضور سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و چه مشکلات عدیده مالی که شاید «نون. خ» را در میانه راه به آنتنِ رمضانی نرساند.

فرجی در گفتگو با تسنیم همه این شایعات را تکذیب کرد و گفت: «نون. خ ۲» روزهای پایانی نگارش خود را سپری می‌کند و ان‌شاالله اواخر شهریورماه جلوی دوربین خواهد رفت.

 وی تصریح کرد: متن و نگارش «نون. خ ۲» جلو می‌رود و بازبینی لوکیشن هم در یکی دو سفر سعید آقاخانی به مناطق کردستان انجام شده است. بنا نداریم از تهران شروع کنیم و احتمالاً یا از کردستان و یا از کرمانشاه، فصل دوم «نون. خ» آغاز خواهد شد.

فرجی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به «نون. خ ۲» تأکید کرد: تقریباً بازیگران فصل اول همه هستند و احتمالاً هومن حاجی‌عبداللهی را نداریم چون نقش روحانی در قصه نیست. و البته او کاراکتر رحمت «پایتخت ۶» هم هست و درگیری‌های خاص خودش را هم دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون. خ» بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون. خ ۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.