شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

سینمای هالیوود

کاهش چشمگیر دستمزد لئوناردو دی کاپریو برای «روز و روزگاری در هالیوود»

لئوناردو دی‌کاپریو در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹

سینماپرس: دستمزد لئوناردو دی کاپریو برای فیلم سینمایی روز و روزگاری در هالیوود بر خلاف دستمزد معمولی وی پنج میلیون کاهش پیدا کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از کانوئه، دستمزد لئوناردو دی کاپریو برای فیلم سینمایی جدید تارانتینو با عنوان «روز و روزگاری در هالیوود» کاهش یافته است.

منابعی به هالیوود ریپورتر گزارش داده اند که این بازیگر که در فیلم تارانتینو نقش یک کارگردان تلویزیون به نام ریک دالتون را دارد، ۱۵ میلیون دلار ثابت دستمزد خواهد گرفت که این مبلغ ۵ میلیون دلار کمتر از دستمزد همیشگی دیکاپریو یعنی ۲۰ میلیون دلار است.

این سایت همچنین اعلام کرد که با وجود کاهش دستمزد ثابت وی، در صورت اینکه این فیلم بتواند انتظارات را در گیشه‌های فروش بر آورده کند، دستمزدش تا ۴۵ میلیون دلار افزایش پیدا می‌کند.

اوج گرفتن دی کاپریو از سریال‌های تلویزیونی شروع شد و اولین فعالیت مهمش را در سال ۱۹۹۳ با فیلم «زندگی این پسر» آغاز کرد. در همان سال هم با فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» اولین نامزدی خود را در اسکار تجربه کرد. بعد از موفقیت تایتانیک و کار کردن با چند کارگردان بزرگ از جمله مارتین اسکورسیزی، سیر صعودی دستمزد وی تا کنون ادامه داشته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.