چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

آیا رکورد «آواتار» شکسته می‌شود؟

«انتقام‌جویان» در یک قدمی تاریخ‌ساز

«انتقامجویان: آخر بازی»

سینماپرس: «انتقام‌جویان: پایان بازی» در یک قدمی عبور از «آواتار» به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما قرار دارد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، فیلم سینمایی «انتقام‌جویان: پایان بازی» با فروش ۲ میلیون و ۷۸۰ هزار دلاری آخر هفته قبل تنها ۷ میلیون و ۱۶۰ هزار دلار تا عبور از رکورد فیلم سینمایی «آواتار» با ۲ میلیارد و ۷۸۸ میلیون دلار به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تریخ دارد.

«انتقام‌جویان» تا اینجا به رقم ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون دلار رسیده است و در یک قدمی گرفتن رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ از دست «آواتار» فیلم علمی تخیلی ساخته «جیمز کامرون» است که به مدت یک دهه عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را در اختیار دارد.

فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» تا کنون ۸۵۱ میلیون دلار از فروش خانگی در گیشه آمریکا و ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار از گیشه جهانی درآمد کسب کرده است. این فیلم با حضور قدرتمند در سینمای چین ۶۲۹ میلیون دلار، در بریتانیا ۱۱۴ میلیون دلار، در کره جنوبی ۱۰۵ میلیون دلار، در برزیل ۸۵ میلیون دلار و در مکزیک ۷۷ میلیون دلار کسب کرده است.

«انتقام‌جویان» که بیست و دومین فیلم دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود ابتدا در ۲۶ آوریل اکران شد و گوی سبقت را از «مرد عنکبوتی» کمپانی سونی که در گیشه آمریکا ۲۷۴ میلیون دلار و در گیشه جهانی ۸۴۷ میلیون دلار کسب کرده بود را ربود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.