جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶

رئیس رسانه ملی مطرح کرد؛

تلاش آمریکایی‌ها علیه ایران با نقش مهم و تأثیرگذار رسانه ملی نقش‌برآب شد

علی عسکری

سینماپرس: علی‌عسکری‌: رسانه ملی با نقش مهم و تأثیرگذار توانست تلاش آمریکایی‌ها علیه ایران را نقش‌برآب کند.

به گزارش سینماپرس، علی‌عسکری‌ در همایش مدیران مراکز صدا و سیما اظهار داشت: آمریکایی‌ها برنامه‌هایی برای برهم زدن نظام اسلامی داشتند که رسانه ملی با نقش مهم و تأثیرگذار خود توانست تلاش آمریکایی‌ها را نقش بر آب کند و شکست دهد.

وی افزود: از اقدامات تأثیرگذار رسانه‌ها می‌توان به ۱۳ آبان، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به‌ویژه ۲۲ بهمن اشاره کرد.

رئیس رسانه ملی با اشاره به انهدام پهپاد آمریکایی توسط موشک ایرانی گفت: در سال ۹۷ آمریکایی‌ها با شکست در توطئه‌های خود فشار را بر نظام اسلامی در اقتصاد بیشتر و تهاجمات را افزایش داده سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران پیاده کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه‌های استانی به‌ویژه سیمای مراکز استان‌ها تصریح کرد: رسانه‌های استانی ‌به‌خاطر ارتباط نزدیک با مردم نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ مقاومت دارند.

وی در پایان با تأکید به اینکه مردم باید حضوری پررنگ و باشکوه در انتخابات پیشِ‌رو داشته باشند گفت: مدیران مراکز با فعالیت بیشتر در  زمینه انتخابات تلاش خود را در معرفی و نقش مهم مجلس افزایش دهند تا شاهد انتخاباتی باکیفیت و عدالت کامل باشیم.

تبیین مهم‌ترین رویکردهای رسانه ملی تا پایان امسال

معاون امور استان‌های رسانه ملی نیز گفت: نزدیک‌تر کردن مردم به معارف اهل‌بیت علیهم السلام، تحقق شعار سال و انتخابات از مهم‌ترین رویکردهای رسانه ملی است.

علی دارابی با بیان اینکه مسئله تحقق رونق تولید به‌عنوان شعار سال یکی از مهم‌ترین تلاش‌های رسانه ملی است، اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند امسال نیز از دیگر مسائل مورد توجه رسانه ملی است.

دارابی با ابراز اینکه "هدف اصلی ما مشارکت گسترده و حضور حداکثری مردم در انتخابات است که همه برنامه‌ریزی‌ها در این باره انجام شده است"، تصریح کرد: البته ما کنار آن برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، رقابتی، امن و  قانونی به نهادهای نظارتی و دستگاه‌های اجرایی نیز کمک می‌کنیم.

معاون صدا و سیمای کشور گفت: ما امسال کنار این‌ها جشنواره پویانمایی تلویزیونی کشور و کارهای عروسکی در کرمانشاه و همچنین جشنواره تولیدات مراکز به‌میزبانی خراسان شمالی را داریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.