یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱

به تازگی؛

بازیگران جدید «محکومین۲» معرفی شدند

سریال «محکومین۲»

سینماپرس: به تازگی بازیگران جدیدی به سریال «محکومین۲» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی اضافه شدند.

به گزارش سینماپرس، بهنام تشکر، شیوا ابراهیمی و مینا جعفرزاده از بازیگرانی هستند که به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند و در اپیزود ۳۴ نقش آفرینی می‌کنند.  

نام این اپیزود «گلاب» است و به تازگی در محدوده سعادت آباد تهران مقابل دوربین رفته است.  

همچنین تدوین، صداگذاری و موسیقی به ترتیب توسط مهدی جودی و مسعود سخاوت دوست در حال انجام است و تا خرداد ماه سال آینده ادامه دارد.

سریال «محکومین ۲» در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در اطراف اسلامشهر کلید خورد. هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و تعداد قسمت و بازیگران آن از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. موضوع محوری در «محکومین۱» مجازات جایگزین بود، اما فصل دوم این مجموعه به طلاق اختصاص دارد و در این فصل سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی و ... بازی می‌کنند.

نازنین فراهانی، مریم کاظمی، مزدک رستمی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، نگار عابدی، محمد شیری، علیرضا جعفری، نادر فلاح، حسین سلیمانی،  مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، ژاکلین آواره، سوگل طهماسبی، ویدا جوان، هدیه ذاکر، مهرناز بیات و ... از دیگر بازیگران این سریال اپیزودیک هستند.

سریال «محکومین ۲»کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت به نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا و امیر محمد عبدی برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.