شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

تهیه‌کننده «نون. خ» خبر داد؛

فصل دوم «نون. خ» رمضان سال آینده روی آنتن شبکه یک

سریال «نون.خ»

سینماپرس: مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون. خ» گفت که این سریال را برای پخش در رمضان ۹۹ آماده می‌کنند.

به گزارش سینماپرس، مهدی فرجی درباره ساخت سریال «نون. خ» که نوروز امسال به کارگردانی سعید آقاخانی روی آنتن شبکه یک سیما رفت و با استقبال مخاطبان همراه شد، به مهر گفت: در حال حاضر با امیر وفایی نویسنده سریال برای نگارش فصل دوم قرارداد بسته‌ایم و او فعلاً به تنهایی سریال را می‌نویسد.

وی ادامه داد: قرار است این سریال به کارگردانی آقاخانی برای رمضان سال آینده آماده شود و در ۲۵ قسمت تولید خواهد شد.

فرجی درباره اینکه چرا سریال را برای نوروز نمی‌سازند، توضیح داد: شبکه یک نوروز ۹۹ سریال «پایتخت» را خواهد داشت و سریال ما قرار است برای رمضان آماده شود که در مرداد ماه پیش تولید کار را شروع می‌کنیم.

سریال «نون. خ» با بازی خود سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده که کاراکتری از مناطق کردنشین را برعهده داشت نوروز امسال روی آنتن شبکه یک رفت.

همچنین حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضا حنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و… از دیگر بازیگران این سریال بودند.

«نون. خ» جزو اولین سریال‌هایی است که کاراکترهای آن را مردمانی از مناطق کردنشین تشکیل داده‌اند و با اقبال در زمان پخش مواجه شد.

نظرات

  • Vahid ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۳:۵۳
    0 0
    اگه قرار باشه داستان و فیلمنامه اش مثل داستان سری اول بی مزه و مملو از کاراکترها و دیالوگ های غیرضروری و بی مورد باشه ما که نگاهش نمیکنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.