چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

عرفان خداپرست مطرح کرد:

«روایتگری هابیل» به روایت عباس غزالی و متین ستوده+فیلم

عباس غزالی در حب الحسین

سینماپرس: مدیر گروه موشن گرافیک و نماهنگ مرکز بسیج صدا و سیما بیان کرد: مجموعه ۱۰ قسمتی «روایتگری هابیل» به همت گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما تهیه و روانه آنتن سیما شد.

به گزارش سینماپرس، عرفان خداپرست مدیر گروه موشن گرافیک و نماهنگ مرکز بسیج صدا و سیما ضمن اشاره به تولید مجموعه «روایت گری هابیل» در گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما بیان کرد: مجموعه روایتگری هابیل در ۱۰ قسمت ۵ دقیقه ای با موضوع دفاع مقدس تهیه و روانه آنتن صدا و سیما شده است.

وی با اشاره به برخی از سوژه های این مجموعه عنوان کرد: ما در این مجموعه تلاش کردیم چه از نظر سوژه ای و چه از نظر جغرافیایی بخش های مختلف دفاع مقدس را تصویر بکشیم به طوری که در این مجموعه روایت‌هایی از ابتدای دوران دفاع مقدس تا زمان بازگشت اسرا و از شهرهایی همچون سوسنگرد، دزفول، خرمشهر و حتی حادثه بمباران تهران روایت می شود.

خداپرست در ادامه با بیان اینکه روایت گری ۵ قسمت از این مجموعه را آقای عباس غزالی و ۵ قسمت دیگر این مجموعه بر عهده خانم متین ستوده بوده است، بیان کرد: در این مجموعه تلاش شده است تا به نقش و اثرگذاری بانوان چه در جبهه های حق علیه باطل و چه پشتیبانی از جبهه ها به صورت ویژه ای پرداخته شود.

وی در ادامه گفت: مجموعه «روایتگری هابیل» در قالب رئال موشن تولید شده است اما بخش رئال اثر به دلیل کیفیت بالا سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است.

خداپرست در ادامه با اشاره به حضور دو کارکتر خانم و آقا با تیپ و ظاهر دهه ۵۰ و ۶۰ در این مجموعه بیان کرد: برای ساخت مجموعه «روایتگری هابیل» تلاش شده تا حد امکان فضا و شخصیت ها به موقعیت جغرافیایی و زمانی دوران دفاع مقدس نزدیک باشند.

مدیر گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما با اشاره به زمان پخش این مجموعه اظهار کرد: دو قسمت از مجموعه «روایتگری هابیل» روز سوم خرداد و ۸ قسمت دیگر این مجموعه در هفته دفاع مقدس از شبکه های سراسری صدا و سیما روی آنتن می روند.

مجموعه «روایتگری هابیل» به سفارش گروه موشن گرافیک و نماهنگ بسیج صدا و سیما و تهیه کنندگی محسن محمدحسینی و کارگردانی اصغر عباسی تهیه و تولید شده است.

این مجموعه به نویسندگی میرشمس الدین فلاح هاشمی و اصغر عباسی، روایتگری عباس غزالی و متین ستوده، بازیگری فهیمه مقیمی و آراد عبدالهی، جلوه های ویژه و بصری نوید شمشیری و وحید ربانی و ترکیب و صدا گذاری مهدی جمشیدیان تهیه و تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.