دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹

انیمیشن جدید کمپانی برادران وارنر؛

«کارآگاه پیکاچو» در صدر پرفروش‌های هفته

«پوکمون کارآگاه پیکاچو»

سینماپرس: انیمیشن جدید کمپانی برادران وارنر پرفروش‌ترین فیلم گیشه‌های جهانی شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، «کارآگاه پیکاچو» انیمیشن جدید و افسانه‌ای کمپانی برادران وارنر با فروش ۵۳.۸ میلیون دلاری از ۷۲ بازار خارجی، برای دومین هفته متوالی به عنوان پرفروش‌ترین فیلم گیشه بین المللی شناخته شد.

این انیمیشن که رایان رینالدز در آن صداپیشگی کرده، در حال نزدیک شدن به ۲۰۰ میلیون دلار فروش در بازارهای خارجی است و تاکنون ۱۹۳ میلیون در این بازار فروش کرده است. همچنین رقم کلی فروش این فیلم که شامل فروش داخلی آن در آمریکا نیز می‌شود، معادل ۲۸۷ میلیون دلار است.

کارآگاه پیکاچو، در  این هفته ۱۷ میلیون دلار فروش در چین را تجربه کرد و فروش خود در این کشور را به ۷۰ میلیون دلار رساند. دیگر کشورهایی که از کارآگاه پیاچو استقبال خوبی کردند، کشورهایی از جمله کشور روسیه (با فروش ۴ میلیون دلاری)، انگلیس (با فروش ۳.۵ میلیون دلاری)، آلمان  و مکزیک (هر یک با فروش ۲ میلیون دلاری) هستند.

بعد از کارآگاه پیکاچو، فیلم سینمایی «انتقام جویان؛ پایان بازی» در بازارهای خارجی که شامل ۵۵ کشور می‌شود، ۴۶ میلیون دلار فروخته است. این فیلم تا کنون بیش از ۲.۶ میلیون دلار فروش داشته و با شکست دادن «تایتانیک» به عنوان دومین فیلم پرفروش تاریخ محسوب می‌شود.

رتبه سوم نیز با ۳۵ میلیون دلار به سومین قسمت فیلم سینمایی «جان ویک» رسید که در ۶۶ بازار خارجی اکران شده بود و بیشترین فروش آن نیز مربوط به انگلیس با ۴.۶ میلیون دلار است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.