جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

در فضای مجازی منتشر شد؛

۴۵هزار امضا برای بازسازی فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت»

سریال بازی تاج و تخت

سینماپرس: علاقه‌مندان ناراضی سریال «بازی تاج و تخت» با راه‌اندازی کمپینی اعتراضی، از شبکه HBO خواستار بازسازی فصل آخر این مجموعه، اخراج سازندگان و سپردن امور به نویسندگانی جدید شده‌اند.

به گزارش سینماپرس، سریال «بازی تاج و تخت» بعد از ۱۰ سال و گذشت ۸ فصل به انتهای راه خود نزدیک شده است و یکشنبه شب آینده ۱۹ مه(۲۹ اردیبهشت)  آخرین قسمت این سریال عظیم و پرآوازه پخش خواهد شد. با این وجود گروهی از هواداران ناراضی و عصبانی این مجموعه در حال جمع‌آوری امضا هستند تا شبکه HBO را وادار کنند فصل هشتم و پایانی این سریال را بازسازی کند و سازندگان آن را اخراج کند و کار نویسندگی را به افراد جدید واگذار کنند. یکی از طرفداران مجموعه «بازی تاج و تخت» عریضه‌ای نوشت و خواستار بازسازی فصل هشتم مجموعه «بازی تاج و تخت» شد. این عریضه که در فضای مجازی منتشر شده بیشتر از چهل و پنج هزار نفر امضا کردند. این عریضه  در سایت Change.org منتشر شده است و عنوانش «بازسازی» است.  

در توضیح کوتاهی که زیر عنوان این کارزار اینترنتی نوشته شده، آمده است: «دیوید بنیوف و دی. بی وایس خود را به عنوان نویسندگانی ناصالح در زمان نبود منبع اصلی یعنی کتاب‌ها ثابت کرده‌اند. این سریال لیاقت فصل پایانی درخور و منطقی دارد. این انتظار را عملی کن HBO!»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.