سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲

بهروز افخمی خبر داد:

«رعد و برق» روایتی کمدی از مصائب سیل

بهروز افخمی در نشست تحلیلی «فرصت‌ها و تهدیدها»

سینماپرس: بهروز افخمی کارگردان سینما و تلویزیون از ساخت سریالی با نام «رعد و برق» درباره حادثه سیل سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش سینماپرس، بهروز افخمی درباره سریال خود که با محور سیل قرار است آن را بسازد به مهر گفت: این روزها درگیر تحقیق و نگارش سریالی درباره سیل‌های اخیر هستم که قرار است برای نوروز ۹۹ آن را آماده کنم.

وی با اشاره به دیگر جزئیات این سریال که نام «رعد و برق» را برای آن انتخاب کرده است، اضافه کرد: سفرهایی به اهواز و دیگر مناطق سیل‌زده داشته‌ام و در این سریال قصد دارم به سیل سراسر کشور بپردازم. این مجموعه قرار است پس از تولید از شبکه پنج سیما روی آنتن برود.

این کارگردان درباره فضای این سریال با توجه به حوادث تلخ سیلاب اخیر نیز اظهار کرد: این سریال فضایی کمدی - حادثه‌ای دارد کمااینکه خود سیلاب‌های اخیر هم برای خیلی‌ها بیشتر نوعی ماجراجویی بود.

افخمی درباره ترکیب بازیگران این مجموعه نیز یادآور شد: به نظرم این سریال حدود ۱۰ تا ۱۵ شخصیت اصلی و بیش از صد شخصیت فرعی با داستان‌های فرعی دارد.

وی افزود: داستان‌های این سریال رگه‌هایی درهم پیچیده دارد، همانطور که سیل هم به صورت سراسری در تمام کشور از شمال تا جنوب را درگیر کرده بود.

این کارگردان توضیح داد: شاید بتوان گفت ساختار داستانی این سریال به برخی از فیلم‌های فلینی و یا رابرت آلتمن شبیه است از این حیث که شخصیت‌های زیاد با نقش‌های کوتاه دارد.

وی در پایان بیان کرد که این سریال را به تهیه‌کنندگی داوود هاشمی خواهد ساخت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.