سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

با دعای دوستداران هنر انقلاب اسلامی؛

جمال شورجه کارگردان انقلابی سینما از بیمارستان مرخص شد

جمال شورجه

سینماپرس: جمال شورجه کارگردان انقلابی سینما که چندی پیش بستری شده بود برای ادامه روند درمان در منزل از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش سینماپرس با توجه به بهبودی وضعیت جسمی جمال شورجه و با تشخیص تیم پزشکان این سینماگر برجسته برای ادامه روند درمان از بیمارستان مرخص شد.

بنابراین گزارش جمال شورجه که از برجسته ترین شخصیت های فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی است، در کارنامه فعالیت هنری خویش فیلم های سینمایی متعددی از قبیل «حماسه مجنون»، «عملیات کرکوک»، «عبور از خط سرخ»، «۳۳ روز»، «احمد بای» و تعدادی آثار تلویزیونی همچون کارگردانی اجرایی و مشاور عالی سریال عظیم یوسف پیامبر را ثبت نموده و در سینمای ایران به عنوان چهره ای برجسته و خوش اخلاق شناخته می شود. همچنین این هنرمند ارزشمند ریاست هیات امنای جامعه اسلامی هنرمندان را نیز برعهده دارد.

جمال شورجه هنرمند متعهد و انقلابی سینمای ایران که طی سالهای اخیر تلاش مجدانه ای برای رفع مشکلات، بهانه جویی ها و موانع ایجاد شده در مسیر ساخت سریال موسی (ع) داشته، چندی پیش با بروز کسالت بستری شده بود که با کسب بهبودی برای ادامه روند درمان از بیمارستان مرخص شد.

در مدت بستری این هنرمند متعهد انقلاب، نماینده رهبر معظم انقلاب، رئیس سازمان بسیج، رئیس سازمان صدا و سیما، رئیس سازمان سینمایی و تعداد دیگری از مدیران فرهنگی و هنری از وی عیادت کردند.

سینماپرس ضمن آرزوی بهبودی کامل برای این هنرمند ارزنده، از عموم مردم دعوت می نماید برای این هنرمند انقلابی دعا نمایند تا ان شاالله بزودی شاهد ساخت سریال فاخر موسی توسط این سینماگر برجسته باشیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.