جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

سیدمجتبی حسینی

معاون امور هنری وزارت ارشاد به خراسان جنوبی سفر کرد

سیدمجتبی حسینی در سفر به خراسان جنوبی

سینماپرس: سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری، هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی و محمد الله‌یاری فومنی، مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سفر به استان خراسان جنوبی از مجموعه‌های هنری بیرجند دیدن کردند.

به گزارش سینماپرس، سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری، هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی و محمد الله‌یاری فومنی، مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سفر به استان خراسان جنوبی از مجموعه‌های هنری بیرجند دیدن کردند.

معاون امور هنری در بازدید از مراکز هنری بیرجند گفت: مایه خوشحالی است که در استان خراسان جنوبی جوانان باانگیزه و فعال در هنر پرورش یافته‌اند و این امر بر ضرورت ایجاد زمینه و فضا برای فعالیت هنرمندان در استان تأکید می‌کند.

حسینی در ادامه گفت: بی‌تردید آمایش سرزمینی هنر می‌تواند تصویر دقیقی از ظرفیت‌ها، امکانات و نیازهای هنری  استان‌ها فراهم کند تا بر اساس آن از ظرفیت‌های هنری استفاده جامع‌تر و بهتری شود. طرح آمایش سرزمینی هنر در معاونت امور هنری در حال انجام است تا با نگاه ملی و مبتنی بر اطلاعات دقیق و جامع از ظرفیت‌ها و ضرورت‌ها، روند فعالیت‌های هنری تداوم یابد.

بنابر این گزارش معاون هنری از مؤسسه فرهنگی، هنری عرفان بیرجند که در زمینه آموزش هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و موسیقی و برگزاری و اجرای برنامه‌های هنری فعالیت می‌کند، دیدن کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.