یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

معاون‌صدا:

سال ۹۸ بر روی برنامه‌های جذاب رادیو، سرمایه‌گذاری ویژه‌ای خواهیم داشت

ختتامیه مسابقه رادیویی یک، دو، صدا / حمید شاه آبادی

سینماپرس: حمید شاه‌آبادی با اشاره به برنامه‌های رادیویی برای ایام نوروز، گفت: نوروز ۹۸ با مجموعه‌ای از برنامه‌های طنز در حوزه اجتماعی و همین‌طور در حوزه برنامه‌های فرهنگی از جمله برنامه راهیان نور در خدمت مخاطبین خواهیم بود.

به گزارش سینماپرس، حمید شاه‌آبادی معاون رئیس سازمان صداوسیما درباره برنامه‌ها و رویکرد رادیو در سال ۹۸ به یک خبرگزاری گفت: ما در سال ۹۷ یک نوع نیازسنجی انجام دادیم که چقدر مخاطب درگیر برنامه‌های رادیویی می‌شود و چقدر تولیدات شبکه‌های رادیویی موردپسند مخاطبین است. به یکسری برنامه‌های شاخص و جذاب رسیده‌ایم که در ذهن و خاطرات مردم به عنوان نوستالژی یاد می‌شود؛ مثلاً برنامه «صبح جمعه با شما». سال آینده بر روی برنامه‌های جذاب رادیو، سرمایه‌گذاری ویژه‌ای خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در سال ۹۸ بعد از یک وقفه طولانی، جشنواره چهاردهم رادیو را شاهد هستیم. جشنواره‌ای که مجموعه‌ای از تجارب پیشکسوتان رادیو را در کنار تجارب جدیدی از جوانان فعال و پویا را گردهم آورده و ان‌شاالله نتیجه پایانی آن را در اردیبهشت‌ماه سال آینده شاهد خواهیم بود.

شاه‌آبادی با اشاره به برنامه‌های رادیویی برای ایام نوروز، گفت: نوروز ۹۸ با مجموعه‌ای از برنامه‌های طنز در حوزه اجتماعی و همین‌طور در حوزه برنامه‌های فرهنگی از جمله برنامه راهیان نور در خدمت مخاطبین خواهیم بود. البته ۱۶ شبکه سراسری ملی برنامه‌های خوبی را برای علاقه‌مندان خواهد داشت.

معاون صدای رسانه‌ملی در پاسخ به این سوال که رادیو برای سال تحویل ویژه برنامه زنده دارد یا ضبطی، گفت: ما در شبکه‌های رادیویی خصوصاً رادیو ایران برنامه ویژه سال تحویل به صورت زنده خواهیم داشت. البته برخی از شبکه‌های دیگر هم ویژه سال تحویل که ایام البیض و میلاد حضرت علی(ع) هم است برنامه‌های جذاب و شاد خواهند داشت. ان‌شاالله سالی که مطلع شادی و ولادت است به سالی شاد و توأم با موفقیت در عرصه‌های مختلف به ویژه‌ عرصه‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای ختم شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری برای ارتقاء کیفیت برنامه‌های جذاب، شاد و سرگرم‌کننده رادیو که برای مردم نوستالژی دارد در دستور کار رادیو برای سال‌ آینده خواهد بود و البته برنامه‌های دیگر را در قالب برنامه‌ رسانه‌ای در ابتدای سال آینده اعلام خواهم کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.