شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷

بازگشت «ده‌نمکی» به اجرای تلویزیونی با «۴۰۲۲»

مسعود ده نمکی

سینماپرس: شبکه چهار سیما از امشب (۱۳ بهمن ماه) تا پایان دهه فجر ویژه برنامه «۴۰۲۲» را با اجرای مسعود ده نمکی به روی آنتن می برد.

به گزارش سینماپرس؛ «۴۰۲۲» ویژه برنامه رسانه ملی در دهه فجر است. مسعود ده نمکی کارگردان، نویسنده و پژوهشگر انقلاب و دفاع مقدس این برنامه را اجرا میکند. او با این برنامه سه گانه تلویزیونی اش در اجرای برنامه "۴۸" با موضوع دفاع مقدس و "۴۰۱۳" با موضوع تسخیر لانه جاسوسی را کامل می کند. ده‌نمکی در "۴۰۲۲" با شاهدان عینی پیروزی انقلاب گفتگو میکند.

محمد هاشمی مهمان اولین قسمت از این برنامه است. هاشمی اولین رئیس سازمان صداوسیما با حکم امام خمینی(ره) بود. او همچنین در پرواز انقلاب از پاریس تا تهران همراه امام بود. هاشمی در این برنامه روایتهایی ناگفته از مدیریت صداوسیما در دورات حیات امام، ماجراهای پرواز پاریس-تهران و مدیریت سیاسی و اجرایی مرحوم هاشمی رفسنجانی تعریف میکند. او همچنین به صحبتهای موسوی خوئینیها درباره مرحوم هاشمی نیز واکنش نشان داد و درباره این برداشتها از تندروی و رایکال بودن مرحوم برادرش توضیح میدهد. 

«۴۰۲۲» هرشب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه چهار می‌رود. این برنامه در ۱۰ قسمت از امشب پخش می‌شود. محمدمهدی سموعی تهیه‌کننده "۴۰۲۲" و حسن روزی طلب سردبیر آن است. این برنامه با مشارکت مرکز بسیج رسانه ملی تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.