پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

مدیران جدید ۳ شبکه رادیویی معرفی شدند

رادیو

سینماپرس: مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید شبکه های رادیویی اقتصاد، پیام و آوا با حضور معاون صدای رسانه ملی، مدیران و جمعی از کارکنان این شبکه‌ برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه های رادیویی اقتصاد، پیام و آوا ضمن اشاره به توانایی های موجود در رادیو گفت: مسئله ای که در نظر بسیار جلوه گری می کند آن است که همکاران رادیو در حالی این رسانه را دوست دارند که در این مسیر همراهی و همدلی خاص و بسیار منحصر به فردی وجود دارد.

معاون صدا ضمن تشکر از خدمات ارزنده مدیر پیشین رادیو اقتصاد، گفت: دکتر رضایی در حالی به درجه بازنشستگی نائل می شوند که فصل جدیدی از فعالیت ها در زندگی ایشان آغاز می شود. ایشان در بخش های مختلف رسانه ملی و همچنین سایر بخش های رادیو اقدامات ارزشمند و موثری انجام داده اند.

شاه آبادی با یادآوری شرایط فعلی اقتصادی کشور افزود: شبکه رادیویی اقتصاد در شرایط فعلی از وضعیت مناسبی  برخوردار است و هم اکنون این شبکه اقدام به تولید و پخش برنامه های موثر و نام آشنا می کند برای رسیدن به این شرایط تلاش زیادی نیز صورت گرفته شده است. به نحوی که بعضی از این برنامه ها در  فضای خارج از استودیو تهیه و تولید می شود. برنامه های مناسب صبحگاهی و دیگر برنامه های تخصصی در حوزه اقتصاد از نقاط قوت این شبکه است. به همین خاطر یقینا در شبکه رادیویی اقتصاد باید شاهد این روند رو به رشد باشیم. تلاش ها باید به گونه ای باشد که تجربیات و زیر ساخت های ایجاد شده به عنوان یک مبنای مشخص قرار گیرد تا برنامه ریزی در نهایت شاهد جهشی دیگر باشیم.

معاون صدای رسانه ملی با مهم ارزیابی کردن  برنامه های اقتصادی تولید شده در شبکه های رادیویی ادامه داد: نظر به ماموریت های پیش رو در شبکه رادیویی اقتصاد و برنامه های اقتصادی سایر شبکه های رادیویی، می توان شورای اقتصاد معاونت صدا را تشکیل داد تا به عنوان خط کمربندی برنامه‌های اقتصادی محور رسانه در سال پیش رو مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به انتصاب سرپرست جدید رادیو اقتصاد افزود: خانم محمودی از جمله مدیرانی است که برخواسته از درون شبکه رادیویی اقتصاد است و  هم راستا با ادبیات حاکم بر رادیو که هرگاه فردی پرچم دار جریانی می‌شود، سایرین نیز برای رسیدن به اهداف مورد نظر کمک و مساعدت های لازم را انجام می دهند، در یک تداوم قرار دارند.

شاه آبادی با بیان مهم و حساس بودن شبکه رادیوی پیام و آوا ادامه داد: همانطور که قبلا گفته بودیم برنامه های رادیو پیام دستخوش تحولات خوبی شد. به عنوان نمونه می توان به تشکیل  اولین شورای اندیشه ورز که با همراهی آقای مقدسی  انجام شد اشاره کرد. همچنین در شرایط فعلی، با تغییرات رو به جلو شاهد آن هستیم که سرعت انعکاس و واکنش ما نسبت به رخدادهای بیرونی افزایش یافته است که بخش مهمی از آن مربوط به رادیو پیام و آواست. حساسیت در این دو بخش در حالی بسیار بالاست که امروزه شناخت اکثریت مردم از رادیو به واسطه رادیو پیام و آواست، به گونه ای که در استان ها نیز استقبال بسیار خوب و شایسته ای از آنها شده است. انتخاب قطعات موسیقی و فعالیت مناسب کارشناسانی که در شیفت های مختلف این شبکه حضور دارند، نشان از آن دارد که  اقدامات بسیار خوب و شایسته ای انجام شده است. به همین خاطر قطعا مسیر روشن و  روبه جلو با قدرت ادامه خواهد یافت، هرچند که انتظارات و توقعات بیشتری هم وجود دارد. مخصوصا اگر در عرصه رقابت با فضای مجازی، شاهد جلوه گری بیشتری از رادیو باشیم.

شاه آبادی با اشاره به خدمات حمیدرضا مقدسی مدیر پیشین رادیو پیام گفت: آقای مقدسی با تلاش های مستمر خود عملکرد رادیو پیام و آوا را به نحو شایسته ای متبلور کرد و از سویی امیدوارم با حضور آقای ملازاده تغییر مناسب و روبه جلو  را بر اساس مبانی دیده شده شاهد باشیم. در رادیو زمانی که افراد از مسئولیتی به مسئولیت دیگر جا به جا می شوند، خیلی راحت در میان همکاران جدید جای خود را پیدا می کنند، توانایی ها و امتیازات خود را در میان دوستان و حلقه جدید به بهترین نحو ممکن به اشتراک می گذارند.

معاون صدا با مهم ارزیابی کردن اقدامات موثر و مناسب رسانه ای ادامه داد: امروزه از سوی رسانه های بیگانه هجمه های زیادی به فضای فکری و رسانه ای کشور وارد می شود. به همین خاطر ما باید تریبون شفافی باشیم که  در لحظه بتواند بیانگر مواضع باشد تا پاسخ های کارآمد، مناسب، موثر و به هنگام داده شود. بهترین های همه شبکه ها باید فرصت حضور و بروز در رادیو پیام و آوا را داشته باشند و امیداریم که این فرصت همیشه وجود داشته باشد تا در کنار یک کادر تخصصی این کار انجام شود.

در ادامه این مراسم  که حضور مدیران شبکه های رادیویی با اجرای حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا در فضایی صمیمی همراه بود، طی احکام جداگانه ای از سوی شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، شهرام ملازاده به جای حمید رضا مقدسی بعنوان سرپرست شبکه رادیویی پیام و آوا، همچنین مرضیه محمودی بعنوان سرپرست رادیو اقتصاد و جایگزین اکبر رضایی که به درجه بازنشستگی نائل شد، منصوب شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.