سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

ناراحتی خانواده بهنام صفوی از تیترهای جنجالی

بهنام صفوی

سینماپرس: در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی پیرامون جمع آوری کمک یا برگزاری کنسرت برای بهنام صفوی، پدر این هنرمند پاپ ضمن قدردانی از نیت خیر افراد، گفت چنین مطالبی سبب آزار روحی خانواده وی شده است.

به گزارش سینماپرس، همزمان با بستری شدن بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ در یکی از بیمارستان های تهران و انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر کمک مالی یا برگزاری کنسرت به نفع وی، محمد علی صفوی پدر این خواننده متنی را منتشر کرد.

پدر بهنام صفوی با اعلام آگاهی از نیتِ خیرِ کسانی که پیشنهاد را ارائه کردند، آورده است:«سلام خدمت هواداران و دوستان و مردم عزیز که جویای حال بهنام هستید. از دیروز، در فضای مجازی، تیترهای جنجالی درباره بهنام منتشر شد که باعث آزار روحی و روانی شدید خانواده ما شده است. دوستانی که این روزها با من صحبت کردند، حتماً نظر خیر داشتند؛ اما مطرح کردنِ موضوع فوق به این شکل، نه‌تنها باری از روی دوش ما برنداشت، بلکه شانه‌های نیمه‌خمیده‌ ما را کاملاً خم کرد.

می‌خواهم همین‌جا اعلام کنم که ما به‌هیچ‌وجه درخواست مادی نداشته و نداریم و در تمام این مدت، از هیچ کوششی برای بهبود حال فرزند عزیزمان فروگذار نکرده‌ایم. از همه مردم ایران و علاقه‌مندان بهنام عزیزم خواهشمندم لطفاً فقط از نظر روحی و روانی ما را حمایت کنید»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.