دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳

اجرای نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» در ایرانشهر

نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ»

سینماپرس: نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی از ۱۰ دی ماه در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

به گزارش سینماپرس، نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی، اجراهای خود را از ۱۰ دی ماه در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز می‌کند. این نمایش با اقتباسی آزاد از «کمدی الهی» اثر سترگ دانته شکل گرفته است و تصاویری از بازی های اما تورمن بازیگر هالیوودی که بیشتر با فیلم های کوئنتین تارانتینوشناخته می شود در این اجرا به نمایش درخواهد آمد.

مجید کشاورز، رضا دریایی و بهنام پانیزه در «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند. همچنین در این اثر تکه هایی از فیلم هایی که اما تورمن بازی کرده به نمایش گذاشته می شود.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از گاتا عابدی مشاور شخصیت‌شناسی آرکی‌تایپ، حسن جودکی مجری طرح، الهه برادران دستیار و برنامه‌ریز، غزل لوری منشی صحنه، ابراهیم پشت‌کوهی طراح صحنه و نور، مقدی شامیریان طراح لباس، بهرنگ عباس‌پور آهنگساز، یاسمن آوخ، عماد زارعی خوانندگان، ساناز دریایی عکاس و طراح پوستر و احمدرضا حجارزاده امور رسانه.

ابراهیم پشت‌کوهی پیش از این، نمایش «کمدی الهی؛ جلد دوزخ» را در سالن موزیکاتئاتر باکو آذربایجان روی صحنه برده بود.

علاقه‌مندان به تماشای «کمدی الهی؛ جلد برزخ»، می‌توانند از دهم دی‌ماه هر روز ساعت ۱۸ به سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی در تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.