سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸

تشکر دختر شهید مدافع حرم از رئیس رسانه ملی

عبدالعلی علی‌عسکری

سینماپرس: فرزند یکی از شهیدان مدافع حرم طی نامه ای به علی عسکری از دعوتش به برنامه «اقیانوس آرام» شبکه دو سیما و توجه به فرزندان شهدا قدردانی نمود.

به گزارش سینماپرس، محدثه باقری فرزند شهید مدافع حرم عبدالله باقری در نامه‌ای که خطاب به علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما نوشته، آمده است:

(( بسم رب الشهداء و الصدیقین ))

پدرعزیزم جناب آقای علی عسکری

رییس سازمان صدا وسیما

سلام ، 

هفته پیش بود که برنامه من در شبکه دو پخش شد.

«اقیانوس آرام» شبکه دو به من بعنوان فرزند شهید مدافع حرم فرصت داد تا از خاطرات و تجربیات کارگردانی ام درمدرسه بگویم و البته از پدرم. پدرشهیدی که برایم خیلی عزیز بود خیلی ...

آمدن من به تلویزیون روحیه ام را عوض کرد وقتی برنامه را دیدم بیشتر از قبل روحیه گرفتم که می تونم به مسیری که در ذهنم دارم ادامه دهم این رو مدیون فرصتی هستم که شما و همکارانتان به من داده اید.

آقای علی عسکری 

از اینکه به خانواده های شهیدان مدافعان حرم و بویژه فرزندان آنها توجه می کنید سپاسگزارم.

اوایل شهادت پدرم وقتی برخی می فهمیدند که او درسوریه شهید شده است به ما به گونه ای دیگر نگاه می کردند و پچ پچ می کردند که او و دوستانش به خاطر پول رفته اند و ....دل ما عجیب می شکست اما وقتی تلویزیون به فداکاری آنها پرداخت و نقشه دشمنان را برای مردم توضیح داد رفته رفته همه چیز عوض شد و همان هایی که دل ما را می شکستند می آمدند؛ عذرخواهی می کردند و حلالیت می طلبیدند.

پدر عزیزم از شما و همه همکارانتان ممنونم این را از طرف خودم و همه فرزندان شهید مدافع حرم نوشتم و البته خواهشی داشتم 

همان طور که این فرصت را برای من فراهم کردید که به تلویزیون بیایم برای دیگر فرزندان شهید مدافع حرم هم همین کاررا ادامه دهید.

دختر شما

محدثه باقری فرزند شهید مدافع حرم عبدالله باقری

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.