چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴

آغاز پخش سری جدید برنامه «اقیانوس آرام» از امشب

فصل دوم «اقیانوس آرام»

سینماپرس: فصل جدید برنامه «اقیانوس آرام» از امشب ۲۳ آبان‌ماه و با رویکرد اعتماد به نوجوان‌ها از شبکه دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش سینماپرس، این برنامه در دور جدید پخش خود با تغییرات بسیاری همراه است که مهم‌ترین آن حضور پر رنگ نوجوان‌ها در ساخت و تولید برنامه است.

این برنامه به صورت هفتگی و در سه قسمت مجزا از روز چهارشنبه تا جمعه با حضور دو مهمان بزرگسال و دو مهمان نوجوان روی آنتن خواهد رفت.

در هفته ابتدایی پخش، «اقیانوس آرام» در بخش مهمان بزرگسال میزبان حضور حجت‌الاسلام زائری و عبدالله روا است. همچنین در بخش مهمان نوجوان ابوالفضل آرمیده و فاطمه جعفری مهمان برنامه خواهند بود.

حجت‌الاسلام زائری در برنامه چهارشنبه شب به طور ویژه به موضوع زندگی و تعامل با افرادی که اصلا شبیه ما نیستند می‌پردازد و در همین راستا داستان زندگی نوجوانی خود را به صورت استند آپ غیر کمدی برای نوجووان ها اجرا خواهد کرد.

همچنین برنامه پنج‌شنبه شب به حضور ابوالفضل آرمیده که یک نوجوان کشتی‌گیر است و داستان شگفت‌انگیز مبارزه او با بیماری‌اش اختصاص دارد. او که در بازی‌های قهرمانی آسیا نیز حضور داشته در یک دوره دو ساله با حفظ روحیه خود، از مرگ حتمی نجات پیدا کرده است.

http://cinemapress.ir/d/2018/11/14/4/179926.jpg

قسمت سوم  «اقیانوس آرام» در جمعه شب نیز به طور مشترک یک مهمان بزرگسال و یک مهمان نوجوان خواهد داشت که این هفته، عبدالله روا و فاطمه جعفری این ترکیب را روی آنتن خواهند برد.

عبدالله روا، مجری با سابقه تلویزیون در این قسمت داستان پر فراز و نشیب و جالب نوجوانی خود را که تحت تاثیر فقدان پدرش هم بوده تعریف می‌کند.

فاطمه جعفری، هم که یک نوجوان ١٧ ساله معلول اما به شدت فعال و پر انرژی است برای نوجوان‌ها از خلاقیت‌ها و هنرمندی‌اش در عین ناشنوا و نابینا بودن می‌گوید!

«اقیانوس آرام» محصول مرکز کودک و نوجوان سازمان اوج به کارگردانی هادی نعمت اللهی و تهیه کنندگی وحیدملتجی و مجری طرح امیر شکرچی زاده، از این هفته چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ها از ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت؛ تکرار هر قسمت نیز ٩ صبح فردا پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.