شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵

در قالب برنامه «چهل منزل»

پرچم‌ها در کربلا و مشهد دست به دست می‌شود

 برنامه «چهل منزل»

سینماپرس: وحید ایمان مجری برنامه «چهل منزل» از معاوضه پرچم حرمین شریفین امام حسین(ع) و امام رضا (ع) خبر داد.

به گزارش سینماپرس، وحید ایمانی مجری «چهل منزل» با اشاره به تولید برنامه ای با موضوع اربعین گفت: به منظور معاوضه پرچم های حرمین شریفین، چند روز پیش پرچم گنبد امام رضا (ع) را از تولیت آستان قدس رضوی تحویل گرفتیم و در مسیر پیاده روی اربعین همراه با راهپیمایان به مقصد نهایی یعنی حرم سیدالشهدا (ع) می رسانیم.

وی اضافه کرد: پس از آن پرچم حرم امام حسین (ع) را از تولیت آستان مقدس دریافت می کنیم و در روز شهادت امام رضا (ع) تحویل تولیت آستان قدس رضوی می دهیم.

ایمانی با اشاره به پخش مراسم از شبکه های مختلف به صورت زنده و تولیدی اظهار کرد: در مسیر راه نیز با یک کامیون استیج شو برای زائران پیاده اربعین، برنامه برگزار می‌کنیم. در برنامه خود از گروه های تواشیح، سرود، شعرای آیینی استفاده خواهیم کرد که در یک اتوبوس همراه ما هستند و در طول این مسیر برنامه را برگزار می‌کنند و این ماحصل تمام تلاشی است که نام آن را «چهل منزل» گذاشتیم.

ایمانی درباره نحوه پوشش شبکه های مختلف توضیح داد: برنامه «چهل منزل» در شبکه های پنج و قرآن به صورت زنده روی آنتن می رود. این برنامه هر روز از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۱۰ و ۵ روز مانده به اربعین از ساعت ۲۱ تا ۲۱:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود. همچنین بعد از اربعین چند روز به ساعت قبلی باز می‌گردد و ۵ روز پایانی ماه صفر مجددا به ساعت ۲۱ تا ۲۱:۴۰ منتقل می شود.

وی در پایان گفت: همچنین این برنامه در شبکه قرآن نیز هر روز از ساعت ۸:۴۵ پخش می شود. بناست تا برای شبکه های یک، دو، سه، چهار، آی فیلم، نمایش و آموزش نیز روزانه ۲۵ دقیقه برنامه تولید کرده و در اختیار دیگر شبکه ها قرار دهیم.

«چهل منزل» با موضوع اربعین و با اجرای وحید ایمانی و تهیه کنندگی محسن تهرانی از فردا ۲۹ مهر ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.