شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴

صدور احکام شورای بزرگداشت صدسالگی هنرستان موسیقی

دومین نشست هم اندیشی بزرگداشت صدسالگی هنرستان موسیقی تهران

سینماپرس: در ادامه فعالیت های معاونت امور هنری وزارت ارشاد جهت بزرگداشت صد سالگی هنرستان موسیقی تهران، دومین جلسه هم اندیشی این رویداد با حضور سیدمجتبی حسینی برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، دومین نشست هم اندیشی بزرگداشت صدسالگی هنرستان موسیقی تهران با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری، محمد الله یاری مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری،  تعدادی از مدیران، استادان و هنرمندان فارغ التحصیل هنرستان ها و اعضای شورای سیاستگذاری در سالن جلسات معاونت هنری برگزار شد.

محمد  الله یاری مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت های انجام شده برای برگزاری جشن صدمین سال تاسیس هنرستان موسیقی و همچنین برنامه های آینده ارایه کرد.

معاون امور هنری در این هم اندیشی گفت: قدر آموزش و آموزش هنر را چنانکه شایسته است، نشناختیم. تکریم هنرستان یادآور یک تاریخ باشکوه است و گذشته را چراغ راه آینده کردن تنها مسیر با عزتی است که می توان برای رسیدن به آینده ای روشن، پیش گرفت. هنر معلمان هنرستان ها بسیار اهمیت دارد و سعی می شود حق و حقوق معلمان افزایش یابد.

در ادامه هنرمندان، استادان و مدیران حاضر در نشست با بیان خاطرات خود از هنرستان ها و ارایه دیدگاه های خود، مسایل و مشکلات حوزه آموزش هنر، پیشنهاداتی برای صدمین سال تاسیس این هنرستان ارایه کردند.

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، امیر اشرف آریان پور پژوهشگر ، موسیقیدان و فارغ التحصیل از هنرستان موسیقی، حسن ریاحی آهنگساز و موسیقیدان، مجید انتظامی آهنگساز و مدرس، شهلا میلانی مدرس موسیقی کلاسیک غربی و فولکلوریک ایرانی، محمد مظفری اولین مدیرکل دفتر آموزش پس از انقلاب اسلامی، حسن سهرابی نماینده بنیاد رودکی، وحید قاسمی مشاور طراحی و توسعه معاونت هنری، مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری، احسان آقایی، علی تقی پور و همکاران دفتر آموزش در این جلسه حضور داشتند.

در پایان جلسه احکام اعضای شورای سیاستگذاری بزرگداشت صدسالگی هنرستان موسیقی تهران از سوی معاون امور هنری به اعضای شورا تقدیم شد.

برنامه صدسالگی هنرستان موسیقی تهران، هفته دوم آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.