سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴

جزییات تازه درباره «بچه مهندس» و «دنگ و فنگ روزگار»

فاز دوم مجموعه «بچه مهندس»

سینماپرس: حسن وارسته نویسنده سریال های «بچه مهندس» و «دنگ و فنگ روزگار» درباره جزییات تازه این آثار خبر داد.

به گزارش سینماپرس، حسن وارسته نویسنده «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری درباره نگارش این سریال که این روزها فاز دوم آن در حال ساخت است به یک خبرگزاری گفت: من از زمانی که قصه فاز دوم «بچه مهندس» نوشته شده بود به این کار پیوستم و از همان زمان من و امیر شاداب آن را بازنویسی کردیم و به این ترتیب حدود ۷۰ درصد از فاز دوم بازنویسی شد.

وی ادامه داد: برای فاز سوم متن از پیش نوشته شده ای وجود ندارد و لازم است به طور کامل متن فیلمنامه نوشته شود که تا چند روز دیگر وارد نگارش فاز سوم خواهم شد.

این نویسنده همچنین درباره داستان فاز سوم سریال بیان کرد: در فاز سوم جوانی شخصیت جواد را می بینیم که به سال های آخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ مربوط می شود. او در دوره جوانی خود وارد دانشگاه می شود و داستان های این فاز با دانشگاه، شغل، هویت جوانی، عشق و مسایل این دوران ارتباط پیدا می کند.

وارسته همچنین درباره نگارش سریال «دنگ و فنگ روزگار» اظهار کرد: این روزها در حال پیش تولید سریال «دنگ و فنگ روزگار» هستیم که قرار است به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی ساخته شود.

 وی درباره زمان آغاز فیلمبرداری این پروژه نیز توضیح داد: فعلا تهیه کننده و کارگردان مشغول پیدا کردن لوکیشن ها و انتخاب بازیگران هستند و امیدواریم سریال در دهه اول آبان کلید بخورد.

نویسنده «دنگ و فنگ روزگار» در پایان درباره نگارش این سریال اظهار کرد: وقتی کارگردان به کاری اضافه می شود دیدگاه هایی دارد که براساس آنها متن دوباره تغییر می کند، من هم آخرین بازنویسی را تا شب گذشته ۱۶ اردیبهشت انجام دادم و کار تحویل گروه تولید شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.