دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳

ساخت فیلم سینمایی "مولا" با محوریت غدیرخم

عباس لاجوردی در نشست خبری فیلم سینمایی«جشن تولد»

سینماپرس: یک کارگردان سینما از تولید پروژه ای سینمایی بر اساس واقعه غدیر خم خبر داد.

به گزارش سینماپرس، عباس لاجوردی کارگردان سینما در گفتگو با  یک خبرگزاری درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه‌ای با عنوان «مولا» هستم که این اثر درباره واقعه غدیرخم براساس مستنداتی از متخصصان اهل تشیع و اهل سنت است. کار نگارش این فیلمنامه به پایان رسیده اما برای قوام پیدا کردن فیلمنامه باید دیدارهایی با بزرگان دین در نجف، کربلا و قم داشته باشم که مقدمات این دیدارها فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از بودجه ساخت این فیلم تامین شده است، اظهار کرد: «مولا» نیازی به بودجه زیاد مثل پروژه «محمدرسول الله(ص)» ندارد چون ما در ایران استعدادهایی داریم که می‌توانیم از آنها بهره ببریم ضمن اینکه ما در نظر داریم از لوکیشن‌هایی که برای ساخت فیلم «محمدرسول الله(ص)» استفاده شد، بهره ببریم و بخشی از فیلمبرداری در این لوکیشن انجام و بخش‌های دیگر در دیگر نقاط ایران ضبط می‌شود.

کارگردان «جشن تولد» در پایان با اشاره به اینکه تا ۲ ماه آینده فیلمنامه «مولا» آماده می‌شود و برای اخذ پروانه ساخت اقدام می‌کنند، بیان کرد: مقداری کارهای هماهنگی با علما زمان بر است از همین رو هنوز نمی‌توانیم درباره زمان آغاز فیلمبرداری به تصمیم درستی برسیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.