سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸

امشب؛ اختتامیه المپیاد فیلمسازی نوجوانان برگزار می‌شود

 دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان

سینماپرس: مراسم اختتامیه دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان امشب ۱۳ شهریورماه در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم اختتامیه دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با حضور ۷۳ کارگردان نوجوان که آثارشان در این دوره از المپیاد پذیرفته شده و علیرضا رضاداد دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، سید صادق موسوی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، حبیب ایل بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، داوران و جمعی از سینماگران حاضر در این رویداد سینمایی امشب ساعت ۲۰ در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می شود.

در این مراسم علیرضا رضاداد ضمن تقدیر از نوجوانان برگزیده گان دومین المپیاد فیلمسازی درباره این رویداد سینمایی صحبت خواهد کرد و پس از آن فیلم های برگزیده برای حاضران در مراسم نمایش داده می شود و جوایز برگزیدگان نیز اهدا خواهد شد.

نشست صمیمی یونیسف با پذیرفته شدگان المپیاد فیلمسازی نوجوانان

همچنین قرار است نخستین نشست یونیسف با راه یافتگان به دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با حضور ویل پارکس نماینده یونیسف در ایران و مهتاب کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف، امروز ۱۳ شهریورماه ساعت ۱۳ در سالن شماره ۲ مجتمع سینمایی سیتی سنتر برگزار شود.

بر اساس این گزارش، به دنبال برگزاری دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان به عنوان یکی از بخش های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، نماینده یونیسف در ایران پیشنهاد داده تا به منظور حمایت از جریان رشد فیلمسازان نوجوانان مستعد در این عرصه، در همکاری و تعامل با انجمن سینمای جوانان بخشی از هزینه آموزش فیلمسازی حرفه ای به راه یافتگان این المپیاد را تامین کند. از همین رو ویل پارکس گفتگوی صمیمی با نوجوانان راه یافته به این المپیاد فیلمسازی خواهد داشت.

همکاری یونیسف با انجمن سینمای جوان بخشی از برنامه کاری مشترک بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یونیسف است و انجمن سینمای جوانان ایران نیز بنا دارد در کنار این تفاهم نامه شرایط مناسب برای حضور و همکاری یونیسف در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان را فراهم کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.